Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » J. K. Rowling fog még írni...

J. K. Rowling fog még írni Harry Potter könyveket?

Figyelt kérdés
Szerintem elég sok mindenről lehetne még írni, írok pár példát amikről jó könyv (esetleg majd film is lehet) : Piton élete, Harry szüleinek gyerekkora egészen addig még meghalnak, Roxfort a kezdetekben, vagy esetleg folytatni tovább a sztorit, hogy Harry-ék mit csináltak 20-as éveikben. Így hirtelen ennyi jut eszembe. Ti mit gondoltok, miről lehetne még írni ?
2011. júl. 18. 02:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem hagyja el, az az egyetlen amit megtart az Ereklyék közül.
2011. júl. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
amikor be megy voldemorthoz az erdőbe akkor a köpenybe megy és ott ledobja magáról, csak nem megy vissza keresgéni
2011. júl. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ja, megnyugodtam. Azt hittem, lemaradtam valamiről. Már hogyne menne vissza érte. Vagyis tényleg nem, magához hívja Invitóval, még egyszerűbb. Ha meg az nem használ, akkor is megkeresi: több száz éve száll apáról fiúra, megér neki egy kis erdei kirándulást. Szinte a köpeny az egyetlen, ami megmaradt neki a szüleitől.
2011. júl. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

ha olvastátok volna a könyvet, akkor tudnátok, hogy nem hagyta az erdőben a köpenyt, mert mikor mert voldemorthoz, akkor betette a ruhája alá a pálcája mellé, és amikor hagrid leteszi a földre, és kitör a 2. csata, akkor veszi fel, és a kastélyban a nagyteremben veszi le, amikor szembe néz voldemorttal.

ráadásul, amikor a győzelmi vacsorát ülik, akkor abban lép le, mikor luna eltereli a figyelmet róla, és abban mennek fel dumbledore szobájába. úgyhogy, olvassátok el a könyvet, és ne a filmes hülyeségeket mondjátok.

2013. febr. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!