Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Szent Johanna Gimi c....

A Szent Johanna Gimi c. konyvsorozatban ki nevezte be Renit a karaoke-ra?

Figyelt kérdés
Ha nem tudjátok pontosan akkor a tippjeitek is érdekelnének és légyszi a válaszotokat indokoljátok is meg :)
2011. nov. 21. 17:03
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Ricsi mert előtte a Reni pont kölcsön adta neki a zenelejátszóját és azon volt rajta az a taylor swift dal amivel benevezték......meg hát ricsi cortez legjobb barátja...ugyhogy érthetőh megtette érte :-)
2013. júl. 8. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
ricsii volt az, kiderül a 8/2-be , azt mondta azért csinálta,hogy Reni énekeljen egy kicsit Corteznek. :D
2013. aug. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
az ustolsó osztálykiránduláson mondják hogy Ricsi volt idézem : Gondoltam énekelj egyet Corteznek .
2013. aug. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Ricsi volt!!! Mert előtte elkérte Reni zenelejátszóját és hallotta, hogy rajta van a Swift-szám. És Cortez meg azért mosolygott mert tudta hogy Ricsi benevezte Renit, és azért ment el telefonálni, hogy felidegesítse Renit, és hogy felhívja magára a figyelmet.
2014. máj. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Rocsi volt ès a 8. kötetben benne van azért csinálta mert nembirta reni szerencsétlenségét Cortezzel kapcs. :)
2014. aug. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
Én tegnagnap olvastam a szjg 8/2 és ott kiderült hogy Ricsi küldte mert az nap ricsinél volt a lejátszo(renié)és ahogy halgata a béna számjait gondolta benevezi.
2014. okt. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
Ricsi:A 8/2 kötetben az osztálykiránduláson kiderül.REni is Kingára tippelt de nem.
2018. jan. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
A 8.reszben volt benne a medencés bulinál,hogy azt játszották,hogy el kell mondani az igazat,és mint kiderült, Ricsi volt az.:)
2022. jan. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Véleményem szerint Kinga is lehetett volna, mert hát amikor épp Reni jól van akkor padlóra küldi és ezzel is kiszúrhatott volna vele de ez nem lett volna olyan Kinga stílusú. Cortez is lehetett, hisz elcsíphetett beszélgetést miszerint Reni szereti azt a zenét, de Ricsi azelőtt pár nappal ha jól emlékszem elkérte Reni lejátszóját amin ez a zene is szerepelt és ez Ricsire is vallana ez a cselekedet. Ez mondjuk csak feltételezés, mert még csak pont ennél a résznél tartok, de szerintem ez logikus lenne.
2022. márc. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!