Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Szent Johanna Gimi c....

A Szent Johanna Gimi c. konyvsorozatban ki nevezte be Renit a karaoke-ra?

Figyelt kérdés
Ha nem tudjátok pontosan akkor a tippjeitek is érdekelnének és légyszi a válaszotokat indokoljátok is meg :)
2011. nov. 21. 17:03
1 2 3
 1/29 slora ***** válasza:
52%
Hát igen nekem is zavaró volt,hogy nem derült ki,de szerintem Kinga volt az.Megindokolni nem tudom egyszerűen csak ő ugrott be róla simán tudnám ezt feltételezni
2011. nov. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
52%
Szerintem is Kinga mert aszthiszem Reni Taylor Swift számot énekelt és előtte még Kinga átment Renihez és ő akkor pont azt hallgatta
2011. nov. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Szerintem Cortez.. :)
2011. dec. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Kinga ,azért,hogy kapjon egy kis önbizalmat...

Viszont lehet,hogy Corteznek már akkor tetszett

2011. dec. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
A hatodik kötetbe kiderül azt mondják :)
2012. jan. 1. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 SzentJohannaGimiFan ***** válasza:
Remélem, még ki fog derülni, de szerintem Kinga bár az is megeshet, hogy Cortez...
2012. jan. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Hát.. vagy Kinga mert: Ugye Renit egy Taylor Swift számmal nevezték be és előtte Kingának mondta Reni h. ő azt szereti :D Meg azt hallgatta.

vagy Cortez mert: uu ezt nem tom megindokolni dee nekem ő jutott eszembe amikor olvastam ezt a részt :D

2012. jan. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
tuti kifog derulni!es reni eloszor majd azthiszi,hogy kinga volt,de aztan kiderul hogy cortez. ENNYI <3
2012. febr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 ilovecortez.*-* ***** válasza:
szerintem is Kinga. Cortez honnan tudta volna, hogy Reni folyton azt hallgatta? :D
2012. márc. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 hdodo válasza:
Már én is nagyon kíváncsi lennék, de sajnos, a 6-dik kötetben még nem derül ki, pedig azt mondták:( Nekem is lenne egy pár tippem, hogy ki nevezte be, de ugyebár mindig történek meglepetése, emiatt nem lehet tudni;)
2012. márc. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!