Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Szent Johanna Gimi c....

A Szent Johanna Gimi c. konyvsorozatban ki nevezte be Renit a karaoke-ra?

Figyelt kérdés
Ha nem tudjátok pontosan akkor a tippjeitek is érdekelnének és légyszi a válaszotokat indokoljátok is meg :)
2011. nov. 21. 17:03
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Hát sajnos nem derült ki, pedig én is kíváncsi voltam rá. Egyébként szerintem Dorián volt. Kinga nem csinálna ilyet, mert lehet, hogy lenézi Renit, de nem adja meg neki a lehetőséget. Szerintem.
2012. márc. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
én most hogy elolvastam a 6-osat ricsire tippelek
2012. márc. 10. 22:15
 13/29 ilovecortez.*-* ***** válasza:
88%
Ricsire? :O miért? nekem nem tűnt fel semmi, amiért ő lehetne. :D
2012. márc. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
szerintem majd kiderül:D
2012. márc. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Szerintem Cortez: mert amikor mondták Reni nevét, Cortez folyton mosolygott meg Renit bátorította hogy menj... :)))
2012. jún. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Szerintem nem Kinga volt, mert megakarta nyerni a versenyt.

És bármennyire is azt mondja, hogy le tudja győzni Renit bármibe, azért szerintem tart attól, hogy Renire szavaztak volna. Szerintem Cortez volt. Biztatta Renit, mosolygott még ha ez nem is olyan meggyőző szerintem Cortez önbizalmat akart önteni Renibe és azért nevezte be. Virágot kizárnám. Ő nem hozná kellemetlen helyzetbe Renit. Dóriánt pedig azért nem tartom esélyesnek(bár belőle kinéztem volna, hogy megalázná), mert honnan tudott volna a Tayloros számról?! Ricsi és a többieket is ezért zárnám ki mert nincsenek olyan jó viszonyba Kingával,hogy elmondaná nekik mi volt Reninél! Vagyis én Cortezre tippelek.:)

2012. júl. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 Lucky04 válasza:

Szerintem nem Cortez, mert ő közben ha én benevezek egy versenyre valakit akkor őt végighallgatom és ne,m telefonálom végig az egészet.

Amúgy szerintem is Kinga volt.

2012. aug. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

én mikor olvastam akk nekem rögtön Cortez jutott az eszembe.nem is tudom h miért :D lehet h hallotta véletlenül Renitől vagy Virágtól vagy Kingától h Reninek teszik az a szám vagy egyszer hallotta amikor Reni azt hallgatta. meg direkt elment telefonálni :/ lehet nem is hívták,csak úgy tett és közben meghallgatta,h ne gyanakodjanak rá.és az is h Cortez bátorította meg mosolygott h menjen.nem tom.szerintem ő volt :)

de mivel nem volt benne a 7.részében ezért majd a 8.ban kiderül :) mert Laura azt mondta h minden ki fog derülni :) Hjaj már csak a 8.rész van és vege :'(

2012. szept. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
Ricsi
2013. márc. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
RICSIII,ES VIRAG KULDTE A GESZTENYEPURET :DDDDDD
2013. márc. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!