Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki olvasta már a twilight...

Ki olvasta már a twilight könyveket? Hogy tetszett a new moon? Esetleg az eclipse?

Figyelt kérdés
most kezdtem bele a new moonba és szerntem jó mik a vélemyények??
2009. ápr. 5. 19:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én már a közepén járok a Breaking Dawn-nak. Nagyon jó. Bár a New Moon kicsit unalmas szerintem, de a végére felpörögnek az események :)

De az Eclipse és a Breakin Dawn izgalmas!

2009. ápr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia én már olvastam az összes könyvet nekem nagyon tetszettek, érdemes elolvasni őket...

A New Moonban kevesebb az olyan cselekmény amely tovább viszi a történetet, de szerintem azok a részek is érdekesek.

Az Eclipse és a Breaking Dawn tetszett nekem a legjobban, hogy mennyire arra itt nincs elég hely, hogy kifejtsem [meg nem is akarom elmondani az egész tartalmát]! :)

2009. ápr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
jajj lécci valami kis izelitöttttt most én a new moont olvasom
2009. ápr. 6. 16:28
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát az ennyi szerintem elég "ízelítőnek", hogy felkeltse a kíváncsiságod és tovább olvasd.


Eclipse: Bella nehéz döntés előtt áll, választania kell Jacob és Edward között.


Breaking Dawn: (ehhez csak pár szót írok amiből ki lehet találni) Esme szigete, ágy, baba, Volturi

2009. ápr. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én imádtam mindhármat egytől egyig. Ajánlom mindenkinek hogy olvassa el.
2009. ápr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
az utolsót nem értem bab volturi?? ez mit jelent??
2009. ápr. 6. 20:12
 7/14 anonim ***** válasza:

bab = baba (Edward és Bella kisbabája)

Volturi = ősi, első vámpírok


H.

2009. ápr. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én olvastam már mind a 4 részt ill. ami az 5-ből meg van! A New Moon igazából a cselekmény nem halad,de kulcsfontosságú információk vannak benne,hogy igazán értsd a folytatást! És,ha úgy nagyon pengén vágod már Bella személyiségét akkor olvasd el azt ami meg van a midnight sun-ból mert vmi fenomenelis személyiség ez az Edward gyerek!
2009. ápr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én már az összeset elolvastam...Talán a New Moon kicsit lapos... Nem teljes a történet Edward nélkül.Szerintem.. De mindenkinek csak ajánlani tudom..

Amikor azt hiszed, hogy erre már nem lehet többet rakni.. Meg kell, hogy döbbenj mindig rákontrázik az írónő.1 percig nem unatkozol..

2009. máj. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

amikor az első könyvet olvastam már láttam a filmet, ezért végülis tudtam hogy mi következik, de így is izgalmas könyv volt:)

a new moonon könnyeztem xD...de tudtam hogy edward visszamegy bellához de akkor is rossz volt(ha engem is elhagyna az a vki....).igen edward nélkül nem volt ugyan az. és nem tudom, de eddig sokan írták hogy edward helyett jacobot jobban szeretik.én nemkem annyira ellenszenves jacob.szinte már útálom.nem tom miért. :) de már alig várom hogy tovább olvassam :D:D életem legizgalasabb könyve a harry potter sorozat.legérzelmesebb a twilight saga :)

2009. júl. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!