Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ötlet, hogy honnan lehet...

Ötlet, hogy honnan lehet letölteni a TWILIGHT-könyveket?

Figyelt kérdés

az összeset szeretném!köszi:)

de ha valakinek megvan, elis e-mailezheti:) sőőt, utóbbinak jobban örülnék, nem vagyok valami számítógépes zseni:S

lilike1123@hotmail.com

köszíííííí


2010. aug. 13. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem van ötletem. De nem mondom meg.
2010. aug. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia.:)

Nekem megvan a gépen mind a 4 rész.

Elküldöm nkd e-mailbe.

És itt van egy link ahol elolvashatod az 5. részt(Midnight sun). Ez ugyan az,mint az első rész,csak Edward szemszögéből. De nincs teljesen kész csak 12 fejezet van belőle,mert az írónő még nem fejezte be.:(


[link] (Midnight sun)

2010. aug. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

Bocsi,de csak 4 külön e-mailbe tudom elküldeni a könyveket,mert tól nagy a fájl és egybe nem engedi..:(

Remélem így is jó;)

2010. aug. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
szijja, nagyon köszönöm!!
2010. aug. 13. 16:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Kb. ezerszer kérdezték már ezt meg, könnyen megnézhetnéd az azokra adott válaszokat.
2010. aug. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van ötletem, ott van bal oldalt, hogy kereső, abba told be, hogy tvájlájt, aztán szemezgessél...
2010. aug. 14. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
tudom, meg is néztem, de vmiért nem engedi a gép leszedni őket, ezért kértem mailben
2010. aug. 14. 19:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor van még egy ötletem. www.google.com az oldal címe, nagyon titkos, ne mondd el senkinek, mert még rájönnek. Írd be, hogy tvájlájt letöltés. Aztán nyomd meg az "ENTER" vagy "RETURN" feliratú gombot.
2010. aug. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

kedves utolsó...mint írtam a gép NEM ENGEDI letölteni...-.-

ezért kérdtem mailben. de ha csak offolni akarsz, nem muszáj válaszolni

2010. aug. 15. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!