Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit olvassak? 16 éves lány...

Mit olvassak? 16 éves lány vagyok, és szeretné egy jó könyvet olvasni.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 4. 14:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
91%
Ha kikapcsolódni vágysz, olvashatsz Stephen Kinget is, azok is nagyon jók.
2009. ápr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Vavyen Fable - Szennyből az angyal


én a suliban,órák alatt olvastam ki,hát néha nehéz volt visszatartsam a röhögést,olyan poénok voltak a könyvben:D

2009. ápr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Sue Townsend Adrian Mole sorozata nagyon vicces! Én 26 vagyok és imádom! Kortól függetlenül olvasható. Vagy a Nick Hornby könyvek, pl. a Pop, csajok satöbbi, Egy fiúról.

Komolyabb téma: Robert Merle: Mesterségem a halál.

Végül: Szabó Magdától a Für Elise, Zeusz küszöbén.

2009. ápr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha Szabó Magda, akkor Abigél vagy Az ajtó.

A Mesterségem a halál tényleg nagyon jó, de komoly.

A Mester és Margarita 16évesen korai, nekem akkor nem tetszett.

2009. ápr. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is pont az Abigélt akartam Szabó Magdától javasolni, én ennyi idősen olvastam, és le se bírtam tenni, anyira tetszett.

amúgy ha komolyabb, érettebb gondolkodású vagy, megpróbálhatsz egy Böll regényt is. nem könnyűek, de nagyon elgondolkodtatóak és tanulságosak.

2009. ápr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha fantasyt szeretnél olvasni, akkor azt tudok ajánlani, mert abban otthonosan mozgok =) Szóval, ajánlatom:

Michael Scott: Az alkímista

Peter Freund: Laura sorozata

Meg Cabot: Mediator, Hívószám 1-800 sorozatok (romantikus fantasyk)

és végül a kedvencem:

Christopher Paolini: Eragon trilógiája (az utolsó kötete nemsokára fog megjelenni, már alig várom =))

És persze tudom ajánlani a Twilightot, de azt még éppen hogy elkezdtem, szóval nem tudok róla túl sokat mondani, csak azt, hogy rengeteg embertől halottam, hogy nagyon jó. Ennyien csak nem tévedhetnek. =) (egyébként ezért is vettem meg)

2009. ápr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
89%

Nos... Az Úr Sötét Anyagai trilógia Philip Pullmantól:


Az Arany iránytű ( Északi fény )

A titokzatos kés

A Borostyán Látcső


------------------------------------

Charlotte Bronte: Jane Eyre ( vannak benne unalmasabb részek, de az egész könyv úgy egyben nagyon jó, pedig klasszikus! )


----------------------------------------

A Twillight, Alkonyat engem pedig nem köt le. Csak egy újabb tömeghisztéria...

Egy 17 éves lány.

2009. ápr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
100%
Ha szereted a romantikusokat ajánlom: Lousia May Alcott (19. sz, Amerika) könyveit, főleg a Kisasszonok sorozatot. Én szeretem még Marlitt-ot is (Németország)
2009. ápr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
97%
Szija. Én tudok pár könyvet ajánlani ami biztos érdekelni fog. Tiniknek való például a Neveletlen Hercegnő könyvek, Lizzie McGuire könyvek, Tali Gittától a Várj még alkony. Vagy esetleg ha a fantasykat szereted akkor Narnia, Harry Potter.Vagy esetleg ha szereted a törit akkor különböző királyi családokról szóló könyvek is jók. A Királyi Házak sorozat szinte minden Európai családot bemutat. Vagy ott vannak az Evelyne Lever könyvek amik szintén nagyon érdekesek.
2009. ápr. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
100%

szia! én 15 vagyok. Nme tudom milyen stílusú könyveket szeretsz, de nekem ezek tetszenek:

Kirsten Lobe: Párizsi macskajaj

Carole Matthews:A csokoládéimádók klubja:)

2009. ápr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!