Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit olvassak? 16 éves lány...

Mit olvassak? 16 éves lány vagyok, és szeretné egy jó könyvet olvasni.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 4. 14:08
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%
Rosie Rushton-Ne cirkuszolj anyu. Ennek van meg folytatasa is,de ha az elso kotetet elolvasod 100% hogy a tobbire is kivancsi leszel.
2009. ápr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%

Stephenie Meyer: Twilight

Ennek is van folytatása, és szerintem nagyon jók ezek a könyvek. :)

2009. ápr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
100%

Szia! Tudom, h könyvet kérdeztél, de találtam itt az egyik kérdésben egy egész jó kis írományt. Talán kezdd azzal. :D http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__201842-no..


Egyébként én biztos elmennék egy könyvesboltba, és megkérdezném az eladót. Ő úgyis mindig segíteni akar. :D

2009. ápr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted a groteszk humort, olvass Örkénytől egyperces novellákat, vagy Karinthyt.

Örkénytől ajánlom még a Tóthékat. Zseniális, szórakoztató olvasmány!

2009. ápr. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

ennyi vagyok én is, most a fehér hajót olvasom csingiz ajtmatovtól... tetszik:)

meg szerb antalt is olvashatnál sztem, én nagyon szeretem, kosztolányit, ő az én kedvencem..

philip k dick, ha már ott vagyunk, sci fi:)

vagy salinger-t...

kurt vonnegut - a titán szirénjei , nemrég olvastam, óó nagyon tetszetős.

2009. ápr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
jáj a tóték téényleg nagyon jó:D
2009. ápr. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

A komolyabbak közül szívből ajánlom a Gólyakalifát, illetve a Mester és Margaritát. Mindkettő egy kicsit elvont, nagyon egyedi, és nagyon érdekes.


A másik, amiben viszonylag otthonosan mozgok, az a fantasy. Peter S. Beagle "Utolsó egyszarvúja" gyönyörű könyv, tele filozofikus tartalommal, azt szerintem egyszer mindenkinek el kellene olvasnia. Illetve ha izgalmasabbra vágysz, akkor George R. R. Martin sorozata neked való. Azt hiszem valami olyasmi az első címe h "Trónok harca". Mágiában kevésbé gazdag, realisztikusabb sorozat egy háborúról, amit néhány szereplő szemszögéből mutat be. Nincsenek benne főhősök, halhatatlan szereplők. Rendkívül fordulatos, és izgalmas.

2009. ápr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
52%
Mein Kampf
2009. ápr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted az angol humort, olvass Douglas Adams-et! Itt van egy link az íróról, és a könyveiről:

[link]

2009. ápr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Douglas Adams se rossz (Galaxis utikalauz, alapmu) xD

Szerintem ez a post arrol szol, hogy kinek mi a kedvenc konyve, szoval ime az enyem:


Mika Waltari: Mikael

[link]

2009. ápr. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!