Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvet írok! Milyen NE...

Könyvet írok! Milyen NE legyen? A mostani magyar filmekről kritika?

Figyelt kérdés

Kitaláltam egy tényleg nagyon jó történetet. Nem írom le, hogy miről szól, de azt hiszem, elég jó ahhoz, hogy megfilmesítsék. Szinte teljesen ki van dolgozva, elkezdtem írni és elég jól haladok. Amikor azt gondolná az ember, hogy tudja, mi fog történni, mindig meglepődik.

Szerintetek milyen NE legyen, mint ahogy sok más magyar film? Mert ugye van pár olyan, ami nevetséges, ezért tudom biztosra, hogy ha azokat megfilmesítették, az enyémet 100 %, hogy vászonra kerül. Tényleg fordulatos történet.


2011. júl. 18. 01:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem-előttem szólóval. Fantasyt vagy komoly látványvilággal rendelkező filmet itthon tuti nem fogatnak le! Az ilyenért külföldre kell kivinned.


S mellesleg egy udvarias kérdés: A könyved is annyira színvonalas és értelmes/értékes mint a megnyilvánulásaid? Csak mert akkor nem hiszem hogy van jövője. Ha tényleg filmet akarsz csinálni belőle, akkor egy kis önmérsékletet és alázatot kell tanulnod, mert ha nincs annyi pénzed hogy finanszírozd az egész hacacárét, akkor marha sokat kell még nyelned ezért.

:) Ez csak jó tanács, segítő szándékú, pont mint az első válaszolóé.


Most pedig elküldhetsz mindenkit a bús-büdösbe, akkor is nekünk lesz igazunk.:)


Béke veled! :)

2011. júl. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
:DDDDDDD
2011. júl. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
52%
Amúgy senki nem vágta le ,hogy ez egy poén? Azt mondta, hogy már megvan a történet,és kérdezi,hogy milyen ne legyen????
2011. júl. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Uccsó válaszoló: azt mondta, hogy ELKEZDTE írni.
2011. júl. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Na jó.de azt is írta, hogy elég jó ahoz hogy megfilmesítsék,hát akkor már NEM az elején tart!
2011. júl. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy nem az elején tart, de nem is biztos, hogy a végén. Ha még nem írta végig, akkor is simán mondhatja azt, hogy az EDDIG MEGÍRT történet jól mutatna a mozivásznon. Ha meg már megírta, akkor is van keze, belelapozhat, néhol átformálhatja kicsit mássá. Vagy pedig alakíthatja olyanná, amilyen dolgokat a válaszolók kommentjeibõl levont, mint következtetést. Vagy nem így van? :)
2011. júl. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!