Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok, van jövője?

M@x kérdése:

Mit gondoltok, van jövője?

Figyelt kérdés

ez a könyv-szerűségem első néhány sora:

Egy újabb reggel


Már 14. napja verejtékezve keltem fel. Már megint ugyanaz a rémálom. Ott állt az a fiú. És én nem bírtam megmenti. Elragadta a halál. És én nem tudtam semmit se tenni, úgy éreztem lebénultam.

Aki nem tudná Kardosi Máté vagyok. Már lassan a 27. évemet élem meg ebben a bőrben. Még amikor 7 éves voltam édesanyám elvitt egy jóshoz aki állítólag a legjobb a faluban. Azt mondta nekem meg kell találnom a végzetemet. Azt is közölte, hogy 20 év múlva menjek vissza és többet is elmond.


ez az első fejezet legeleje


2011. jún. 28. 19:15
1 2
 11/12 anonim válasza:

Túl. Darabos. Rettentően. Széttördelted.


Már 14. napja verejtékezve keltem fel. Megint ugyanaz a rémálom: ott állt az a fiú, és én nem bírtam megmenti. Elragadta a halál, és én nem tudtam semmit se tenni, úgy éreztem, lebénultam.

Aki nem tudná, Kardosi Máté vagyok, Már lassan a 27. évemet élem meg ebben a bőrben. Mikor 7 éves voltam, édesanyám elvitt egy jóshoz, aki állítólag a legjobb a faluban. Azt mondta nekem, hogy meg kell találnom a végzetemet. (Esetleg 'Azt mondta, nekem meg kell találnom a végzetemet.) Azt is közölte, hogy 20 év múlva menjek vissza és többet is elmond.


Egyébként így ebben a formában nem tetszik, de lehet vele kezdeni valamit.

2011. júl. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

és-el nem kezdünk mondatot

kicsit jobban fogalmazhatnál

a sztori jó kíváncsi vagyok a folytatásra

2011. júl. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!