Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennek van jövője, vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek van jövője, vagy mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Van egy barátom (22), kb 7 hónapja vagyunk együtt (én 19 éves vagyok). Nem igazán tudunk találkozni, talán hetente 1x, 2x, és most ősszel 220 km-re lévő egyetemre megy (nappali - mesterképzés). A héten alig tudtunk beszélni, dolgozott, aztán sulis dolgokat intézett, amiért elment 220 km-re, majd szüleivel elmentek a nagyszülőkhöz. Nem igazán tudtunk társalogni, nincs sok pénz a kártyáján, nekem sincs, így néhány sms volt csak. Borzasztóan hiányzik. Az elkövetkezendő két hétben nem tudom, hogyan fogunk találkozni, hiszen most én is dolgozom, ő is én később végzek mint ő, aztán csütörtöktől vasárnapig egy fesztiválon lesz. jövőhéten is dolgozom, ő meg lassan készülödik a sulira, hiszen neki össze kell pakolnia.. legyek türelmes és várjam meg, amíg lecsitul ez az egész dolog? Elég zavaró, hogy néha nem reagál az sms-eimre, erről már korábban beszéltem vele (bár más téma volt akkor konkrétan, de azt megoldottuk) - újra elkezdek beszélni erről neki. Mit gondoltok, túl fogjuk élni az elkövetkezendő két évet úgy, hogy talán csak hétvégén találkozunk?
2010. aug. 23. 00:23
 1/5 CukrosVirsli ***** válasza:

húúúú,

túl fogjuk élni az elkövetkezendő két évet úgy, hogy talán csak hétvégén találkozunk? Hát ez nehéz igy: Bizzatok egymásba próbáljatok kapcsolatot teremteni,teló,sms,msn vagy vmi :D beszéljétek meg a dolgokat ha tényleg igazán szeretitek egymást,és csak jobb lesz majd idővel..

HA nem válaszol meg nem kell parázni sok oka lehet. ;) szóval sok sikert (Y)

2010. aug. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi középsulisok vagyunk 17 évesek, még is túléltünk 2 évet úgy hogy csak hétvégente tudtunk találkozni.
2010. aug. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
két választásod is van: 1. véget vetsz ennek a kapcsolatnak, (túl fiatal vagy még, hogy két évet eltölts várakozással) 2. ha tényleg nagyon szereted és te is meg vagy róla győzödve h ő is teged, akkor vársz rá 2 évet, de csak akkor várj rá ha bisztos vagy benne h ő is fog rád várni és nem csal meg és nem talál magának valaki mást, azt ajánlom hogy tisztázd vele ezeket és akkor döntőre jutsz.
2010. aug. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Orálkulum ***** válasza:
szubjektív. ha erősek az érzelmek, kibírjátok, hogy hetente csak hétvégén tudtok találkozni, de valami kontakt kell, hogy közben is legyen (teló, msn, hasonlók). egyik barátom barátnője egy éven át összesen 3 hetet tartózkodott itthon, mégis kibírták, másik barátom barátnője 2 hónapot dolgozott kint, közben a srác rájött, hogy annyira mégsem vágja földhöz a távolléte, és még visszatérte előtt szakított. van ilyen is olyan is. kívánok nektek sok sikert. :)
2010. aug. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Figyelj a válasz nagyon egyszerű:

Magának a távkapcsolatnak van értelme, hiszen ha szeretitek egymást és ezt a két évet igy kibirjátok akkor mindent kifogtok. A lényeg h beszéljetek ha csak naponta fél orátok is van msn-ezni az is elég vagy ha 30asok vagytok akkor ott van a t-perc este 10után... a lényeg a kapcsolat tartása! Barátom angliában dolgozik és két havonta találkozunk és egyáltalán nem távolodtunk el egymástól mert mindig beszélünk. És a fő: a bizalom! Persze ez a legnehezebb de ha szeretitek egymást akkor sikerülni fog.

2010. aug. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!