Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánlanátok...

Milyen könyvet ajánlanátok egy 17 éves fiúnak aki nem szeret olvasni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 00:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Darren Shan:

Démonvilág: 1. Démonmester, 2. Démontolvaj, 3. Vérfüred, 4. Áldozat, 5. Fenevad, 6. Végítélet, 7. Árny, 8. Farkassziget, 9. Suttogás, 10. A pokol hősei.

Kicsit elvontnak hangzik, pedig valójában kalandos és kicsit horroros. ^^ A három főszereplő Grubbs Grady, Bec, és Kernel. Érdekes történet, mert három szálón indul el, és csak pár könyv után jössz rá, hogy hol is állunk időben, bár azért leeht következtetni. Én imádtam. Nem túl hosszú egy-egy könyv, nekem max egy nap, és a netről is le lehet tölteni őket.



Város trilógia: 1. Holtak vonulása, 2. A pokol pereme, a harmadik még nem jelent meg magyarul.

Ezek vastagabb könyvek, és sokkal sötétebb hangulatúak. Felnőtteknek szánta, de engem ez nem érdekelt, DS az DS, elolvastam, és fantasztikusak. Ezek inkább krimisebbek, mint horrorosak.


Van egy harmadik sorozata is, ami hozzám szintén közel áll, de ez inkább 14-15 éveseknek való. A címe Vámpír Könyvek, az első rész Rémségek Cirkusza. Ebből készült (elvileg) a film, de semmi köze a történethez, csak a nevek ugyanazok, néha még azok sem (például: Ki az a Rebecca??)


Jó olvasást!

2011. júl. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Robert Arthur : A kisertetkastely....nagyon jo, ajanlom mindenkinek
2011. júl. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!