Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit szóltok a z ötletemhez?

Mit szóltok a z ötletemhez?

Figyelt kérdés

sokszor álmodok meg dolgokat h miről írjak könyvet, de ez az ötlet tényleg megfogott.

van egy lány aki nagyon rossz (cigi, buli, lopás stb) és a szülei nevelőintézetbe akarják adni és be is adják és a csa nem akar menni de muszáj és aztán kiderül h a nevelőintézetet egy fiatal srác alapította és nem is nevelőintézet hanem úgymond eg yjátszóház csak ezt a szülők nem tudják, azt hiszik h kemény szigor és fegyelem van de közben egész nap azt csinálnak amit akarnak sórakoznak stb, és akkor a lány beleszeret a vezető fiúba (a lány 16 éves, a fiú 23 körül) és akkor a lány megjavul afiú hatására és nagoyn szerelmesek lesznek aztán kiderül h a nevelőintézet nem is az, és a média ebszél erről sb, és a lányt ki akarják venni a szülei, és akkor erről szól h el kell válniuk és aztán a könyv második kötetében meg lenne a foyltatás..


2011. jún. 10. 14:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
a szavak helyesen vannak írva, max elgépelési hiba van, hogy gyorsan írtam....szerintem
2011. jún. 12. 19:17
 12/12 anonim válasza:
szerintem tök jó, csak soha ne oszd meg neten az ötleteidet mert gondolkodás nélkül ellopják :/ d amúgy rohadtjó! :D
2011. jún. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!