Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit szóltok a z ötletemhez?

Mit szóltok a z ötletemhez?

Figyelt kérdés

sokszor álmodok meg dolgokat h miről írjak könyvet, de ez az ötlet tényleg megfogott.

van egy lány aki nagyon rossz (cigi, buli, lopás stb) és a szülei nevelőintézetbe akarják adni és be is adják és a csa nem akar menni de muszáj és aztán kiderül h a nevelőintézetet egy fiatal srác alapította és nem is nevelőintézet hanem úgymond eg yjátszóház csak ezt a szülők nem tudják, azt hiszik h kemény szigor és fegyelem van de közben egész nap azt csinálnak amit akarnak sórakoznak stb, és akkor a lány beleszeret a vezető fiúba (a lány 16 éves, a fiú 23 körül) és akkor a lány megjavul afiú hatására és nagoyn szerelmesek lesznek aztán kiderül h a nevelőintézet nem is az, és a média ebszél erről sb, és a lányt ki akarják venni a szülei, és akkor erről szól h el kell válniuk és aztán a könyv második kötetében meg lenne a foyltatás..


2011. jún. 10. 14:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
jó lenne :))
2011. jún. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

persze sok izgalommal és apró cselekményekkel fűszerezve, ez csk a lényeg.


amúgy meg úgy van h "játszóház" meg minden de aki onnan kikerül az megjavul mert a fiú olyan hatással van rájuk..

2011. jún. 10. 15:23
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó lenne, mindenkép írd meg!:)
2011. jún. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik :)
2011. jún. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ez jó ha tetszik! ha megírtam és ki lett adva ingyen példányt kaptok!:DDDD
2011. jún. 10. 19:47
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik.

Ha majd kész leszel vele,kérnék egy dedikált példányt :D

2011. jún. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nagyon jó én elolvasnám, csak vigyázz nem bisztos, hogy jó, hogy kitetted ide, mert vannak olyan inteligens emberek itt alik ellopják...
2011. jún. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nekem nagyon tetszik az ötlet :) Mindenképpen írd le, és ha már feltetted ide akkor ha ér annyit neked, védesd le!

Mert mi bebizonyíthatjuk, hogy te találtad ki, de aki olyan bnkó, hogy ellopja, azt nem nagyon hatja meg sajnos :)


Amúgy az alapsztori nagyon jó, lehetne úgy, hogy a lány reggel másnaposan arra ébred, hogy az anyukája pakol neki, mert elege van belőle, hogy tönkreteszi magát. :D A szülei meg ilyen mintaszülőknek írd le, közös családi vacsorával, jó munkával, takaros kertes családi házzal, szépen berendezve, elegáns éttermekbe járással stb. (mint pl Kesha Tik Tok klipjében a szülők)

A lány meg lehetne olyan, hogy ő nem tudja, hogy lett ilyen, mert körülötte midnneki ivott, cigizett és ő csk ment a nyáj után. Ez egy ilyen oktató-példa is a mai tiniknek :D


13/L- szólj, ha kész a könyv, elsőnek szeretném kiolvasni :D

2011. jún. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi hát nem tudom hogy lehet levédetni de remélem nem lopják el..:)
2011. jún. 11. 14:40
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak előbb tanulj meg helyesen írni.Mert az nagyon gáz,ha tele van hibákkal.
2011. jún. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!