Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyek a legjobb regények...

Melyek a legjobb regények szerintetek?

Figyelt kérdés
Szubjektív válaszokat várok, akár meg is indokolhatjátok , hogy miért tetszik nektek az adott könyv.
2011. febr. 23. 10:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszett Pat Walsh-tól a Crowfield átka című könyv, mert végre valam új. A középkorban játszódó fantázia regényben végre nem vámpírok, vérfarkasok és szerelem van. Nagyon szép és érdekes. Három nap alatt kiolvastam.

Nagyon szeretem Lois Lowry könyveit is.

Másik nagy kedvencem a Harcosok Tözse sorozat. Most nagyon haragszok a kiadóra, mert csak az első három részt adták ki magyar nyelven és ezekből a macskás könyvekből kb. 25 könyv van.

2011. febr. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az Éjszaka Háza sorozta tetszik nagyon, nem azért, mert vámpíros, egyáltalán nem divatkönyv szerintem... és Merlétől a Majomábécé, az pedig nagyon jó realista.

a Harry Potter evidens :D

2011. febr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legjobban a Tintaszív a Tintavarázs és a Tintahalál jött be nagyon jó mindenkinek ajánlom
2011. febr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Utolsó:Tintaszívben mi tetszett? Én is azt akarom elkezdeni a közeljövőben és kíváncsi vagyok a véleményedre:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__1511695-o..

2011. febr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Jules Verne regényei, mert kalandosak, érdekesek, és izgalmasak, és Ray Bradbury Marsbéli krónikája, mert.. egyszerűen fenomenális.
2011. márc. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
44%

Vámpírnaplók :L. J. Smith

Twilight saga :Stephenie Meyer

2011. jún. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Csemiczky János válasza:
Légy hű magadhoz
2013. máj. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!