Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Honnan tudnám megszerezni...

Honnan tudnám megszerezni Hitler könyvét a Mein Kampf-ot?

Figyelt kérdés
2009. febr. 12. 13:13
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
41%
én egy piacon vettem és utolsó nemkell mindet elhinned amit a tv-ben mondanak a zsidók próbálják befeketíteni Hitlert hogy nehogy megint a vágóhídon kössenek ki
2010. máj. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
Ha """KURUC""" vagy Informálódj és megtalálod .hu
2010. dec. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
Sziasztok, szeretném megvenni ezt a könyvet, esetleg van ötletetek, hogy honnan és hogy mennyibe kerül? Előre is köszönöm! : )
2011. okt. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
nekem megvan hangoskönyv formátuma próbálj olyat keresni én a könyv feléig 2 nyári szünet alatt jutottam el alig lehet olvasni nagyon unalmas érdekes de unalmas hangoskönyv változat jó mert hallgatja az ember ha unatkozik és egy fejezet kb 1.5 óra alatt megvan rendes körülmények között egy hosszabb fejezet kb 4-5 óra mert olvasod és közben kényszeríteni kell magad hogy olvasd
2011. okt. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
Sziasztok,ha esetleg német nyelvű gót betűs könyve fellelési helyéről tudnátok ,megköszönném a segitséget
2011. nov. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
A Kuruc infon hol ?
2011. dec. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy hamis-e ,de parancsolj: [link]
2012. febr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Ez az üzenet mit jelent?

2 válasznál is olvastam:

*****


* Automatikusan eltávolított tartalom.

2012. febr. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
70%
Sokakat érdekel Hitler cselekedetei, mit miért csinált. Engem is érdekel. Aki pedig "ellene" van, az nézzen utána jobban a dolgoknak! Én most kapom kölcsön hamarosan, és bizony el fogom olvasni. Nagyon is jól gondolkodott akkoriban, és cselekedett! Most is az kéne!!! A sok mo...os zsidó uralja a világot, tisztességtelen "munkával" gazdagod(t)nak meg, úgy, mint a romák is. Hitler elgondolásaiba elsősorban a zsidók ellen irányult, de ott voltak a romák és az egynemű "szeretők" is!Enyhén fogalmazva, nem engedi az oldal, hogy úgy írja le, ahogy szoktuk mondani :D B...i. Nos, ha ezek nem lennének, bizony földi paradicsom lenne a Világ!Gyönyörűen kilábalt Németország a válságból, ami Hitlernek köszönhető! El lehet gondolkodni ezen!
2012. jún. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 nrita26 válasza:

[link]


Itt ellehet olvasni online :) egyébként Antikváriumban is meglehet kapni bookline-on meglehet rendelni nem olcsó de belehet szerezni itt a link [link]

2012. aug. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!