Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a "sorozatról"? (lent)

Figyelt kérdés
monmei.blog.neon.hu/
2011. febr. 11. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! a nevedből következtetem, h te írtad. Nekem tetszik, mondjuk az elején bezavarodtam: "az első részben nem fiúról álmodott, itt meg a csaj arcát látja?" gondoltam, de aztán leesett, hogy egymást lájták. (gondolom)

tetszik, titokzatos, de egyben kicsit zavaros is. a 3. részben a lányról van szó? Hova ment, miért kell búcsúznia? Hol ébred, kikkel, és mit csinál ott?

Hirtelen ezeket kérdeztem meg magamtól, és tényleg érdekelnének a válaszok, homályosíts fel kérlek! :)

Am. grat, csak így tovább!

2011. febr. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A 2. rész a fiú szemszöge. Amúgy egy táborról van szó,de a történet szempontjából ez lényegtelen. És nyugi,előbb-utóbb minden ki fog tisztulni :) csak várni tessék :P
2011. febr. 14. 22:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Rendben várok, megfogott a selytelmessége. Majd fel-felnézek a blogra :)
2011. febr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia! Őszinte leszek és a pozitívumokkal kezdek!:)

Szóval, szerintem jó sztori fog kikerekedni ebből, csak így tovább! Olvastam ehhez hasonlókat és érdekesnek hangzik. Az alapötlet jó.

DE! Jobban ki kéne dolgoznod, mert most olyan mintha vázlat szintjén lenne, ezeket a szálakat jobban ki kéne bontani, hogy meg tudjuk különböztetni a karaktereket, tudjuk hol vagyunk stb. mert az egyszeri olvasó számára a jó megfogalmazás fontos!!

Mellesleg nagyon rövidnek tartom a részeket, és nem sokszor frissíted, és ez kár.

Remélem nem sértettelek meg! Sok sikert a továbbiakban, majd még visszanézek!:):)

2011. febr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mert ez tényleg csak vázlatszerű. Egy könyvben akarom kidolgozni teljesen. A történetből minden igaz,viszont a másik szereplövel közösen írom,azonban amit ô írt,az csak a könyvben lesz benne. Köszönöm a kritikát,csak írjátok meg ŐSZINTÉN amit gondoltok.
2011. febr. 20. 21:46
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja és a ritka frissítésről: másik városban tanulok és csak hétvégente jutok nethez.néha még akkor sem.de amint van lehetőségem,mindig rakok fel részt :)
2011. febr. 20. 21:49
 7/7 anonim válasza:
Ez sok mindent megmagyaráz!:-) Gratulálok a kapcsolatotoknak és hogy így megtaláltátok egymást! Kevés férfi és nő mondhatja el magáról, hogy ennyire mély, alkotói viszonyt ápolhat azzal, akit egész életében keresett! Várom a következő részeket, mert már igen kíváncsi vagyok! És sok sikert a könyvhöz!
2011. febr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!