Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Érdemes megvenni a Twilight...

Érdemes megvenni a Twilight (Alkonyat) című könyvet? Kb. miről szól a történet?

Figyelt kérdés
A könyvvel kapcsolatos véleményeitekre is kívácsi lennék. pl. kinek mennyire tetszett.
2009. febr. 6. 22:11
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Azt még meg tudná valaki mondani, hogy mi a címe a többi kötetének ? ^^ Úgy hallottam, hogy összesen 4 kötete van. A másodikat tudom, hogy Újhold (New Moon), de a többit nem tudom. Tudnátok segíteni ? ^^Előre is köszi =) (lehet, hogy ezt külön kérdésként kellett volna feltennem ? )
2009. ápr. 13. 16:10
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Mikor elolvastam az első könyvet, akkor 3 napig nem tértem magamhoz. Nagyon-nagyon jó volt, totál belevonta az érzelmeimet, képzeletemet. És annyira rossz volt, mert ugye érezhető volt, hogy nincs vége a sztorinak. Csak most, hogy kiolvastam az összeset, lett jobb. Helyrekerül minden. És mindezek ellenére előjegyeztettem a könyveket, mert el kell olvasnom őket úgy is.


H.

2009. ápr. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

New Moon

Eclipse

Breaking Dawn

(Midnight Sun)


Nem akarom lefordítani őket, mert nem tudom, hogy fognak megjelenni magyar kiadásban. Ugye a New M. most jelenik meg a héten, az Eclipse októberben, a Breaking Dawn pedig jövő februárban.

Az utolsó kérdéses.


H.

2009. ápr. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszike a címeket =) Ezek szerint 5 kötetes a sorozat? Tök szupi, még 4 köteten át lehet izgulni, h hogy fog alakulni Edward és Bella sorsa. =) Alig várom. =D De az első 4 már akkor megjelent angolul nálunk is, nem ? Október nagyon távolinak tűnik, mire megjelenik a 3.-dik kötet, szal asszem ráveszem anyut, h vegyük meg angolul a többit. ^^ =)
2009. ápr. 23. 21:28
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem megvan nyers fordításban az összes. Ha írsz e-mailt elküldöm.

Sajna nem lesz 5. kötet, mert abbahagyta az írónő. Az a könyv az első rész lett volna újra megírva, csak Edward szemszögéből.


H.

2009. ápr. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
77%
már nem azért de én nem értem azokat a negatív véleményeket amelyek 25-30 éves emberektől származnak!!a szülök általában azon próblémáznak hogy a gyerek nem szeret olvasni!tessék olvas,most azt fikázzák amit olvass mert nem klasszikusokat olvas minta hogy azt elvárják tőle amik "sokkal jobbak és való szerűbbek"meg hogy a twilight egy felkapott tiniregény,igen az mert ez tiniknek szól és ez nem jelent rosszat,hisz a mici mackót sem kritizálja senki azért mert gyerekeknek szól és tényleg egy ütödött mese!!vagy talán tévedek??
2009. jún. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon jó könyv és tényleg megéri elolvasni hisz egy gyönyörű álom világot mutatt be ami tele van jóval szerelemmel és a végén a gonosz elnyeri a büntetését és a "szörnyek" sem gonoszak és megpróbálják önmagukat féken tartani csak azért h emberek közt maradhassanak és nem felsőbb rendünke tekintik maguk hanem megalázkodnak és gonosznak hiszik maguk!!pedig jobbak mint a legtöbb ember!!és a végén boldogan élnek ... míg a világ vége és még tovább
2009. jún. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%

Szerintem érdemes..

egy vámpíros romantikus könyv...

nekem nagyon tetszett a további kötetit is megvettem és elolvastam bár ez nem divat a korombelieknél (15 vagyok)

2010. febr. 12. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Azóta már én is megvettem, és elolvastam. Nekem is nagyon tetszett. =) Egyébként miért ne lenne divat ? A tesóm 12 éves, és már vagy 3-szor elolvasta az összes kötetet, én meg 17 vok. Szal szerintem pont kb a két korosztály között a nagy sláger.De egy könyvet egyébként sem a divat miatt kell olvasni, hanem mert tetszik, és mondjuk szereted a könyveket. =)

Egyébként nálunk meg angolon ez lett a kötelező olvasmány is. ;) =)Persze angolul. =)

2010. febr. 12. 19:22
 20/20 emo klaudia ***** válasza:
igen
2010. júl. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!