Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi legyen a cím (Twilight...

Mi legyen a cím (Twilight történet)?

Figyelt kérdés
Kitaláltam egy Bella/Edward sztorit. Edward elhagyja Bellát, majd találkoznak kb. 100 év múlva (Bella vámpír természetesen). Ehhez kellene nekem cím. Már gondoltam olyanokra, hogy összetört szívek, vagy barátnőm mondott olyat, hogy szívszilánkok, szívek szilánkjai, meg ilyenek. Ha van ötleted lécci írd le!
2010. szept. 17. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
inkább el se kezd el írni
2010. szept. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nyugodtan írd, hogy eltérő az igazi történettől, legalább vannak saját ötleteid!!! de azért szerintem valami olyan cím kéne, szóval nem ilyen nagyon romantikus, hanem hasonló az eredeti könyvekéhez, pl. pirkadat után vagy nemtudom:)
2010. szept. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, elolvastam a válaszokat és nekem rögtön a meteorbecsapódás ugrott be, meg a 100 év magány :D Nah de komolyra fordítva a szót...írhatnál még vmi konkrétumot, szóval egyáltalán hogyan, miért találkoznak stb...

Zárójelben megjegyezném egyébként, hogy ugye tisztába vagy vele, hogy úgyse hagynák el egymást? :D

2010. szept. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
lehetne az a címe hogy: "Mint anno..."
2010. szept. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A harmadiknak mondom, hogy a breaking dawn-ban Edward mindent megtenne, hogy Bella mással élje le az életét, mert úgy érzi, hogy fájdalmat okozott Bellának a gyerekkel.
2010. szept. 19. 12:54
 6/8 anonim ***** válasza:

De hát már vámpír Bella is (mármint azt írtad) és akkor miért hagyná el? Hiszen már úgyis visszafordíthatatlan ....

Egyébként pedig nem írtál részleteket :D

2010. szept. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is azon a véleményen vagyok, hogy bele se kezdj. Már a címnél elcseszted. Összetört szívek... Nagyon eredeti.
2010. szept. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A törit, bocs, de nem írom le. Ha érdekel, akkor, majd ha meg lesz a blog, akkor elküldöm a linket.
2010. szept. 20. 19:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!