Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írtam egy novellát, véleményez...

Írtam egy novellát, véleményeznétek?

Figyelt kérdés

Töltsd le itt: *****


Nem kicsit elvont holmi, szóval kíváncsi lennék ki mit hámoz ki belőle. Emellett persze bármilyen észrevételre/kritikára is. :)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. nov. 6. 01:57
 1/6 anonim ***** válasza:

KICSIT elvont?xD

Hö:D

Most valamelyest beleláthattam a fejedbe:D

Érdekes volt.

2010. nov. 6. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, képben vagy. Szórakozás > könyvek > halottak napja... A többit pedig hozzáképzelted.
2010. nov. 6. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első: és mit láttál? :)


A halottak napjához nincs sok köze, vagy fél éve írtam egy álmatlan hajnalom, gél kettő és fél négy között. :)

2010. nov. 6. 16:59
 4/6 anonim ***** válasza:

1.

Húú, nemtudom. De különbözik attól, amit én képzelek a mennyországról,de az odavezető út az stimmelt:d

2010. nov. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az a lényege, hogy különbözzön. Ez inkább egyféle "alternatív pokol" akart lenni. :)


(Szeretek néha ilyen-olyan vallási témákkal eljátszani / kifordítani az eredetijéből. Mondjuk mikor ezt elkezdtem írni, eredetileg nem akartam bele se Teremtőt, se alternatív "Mennyországot", de aztán így alakult...)

2010. nov. 6. 21:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Pont ezért nem kell előre kigondolni, hogy mit akarsz írni, kivéve ha detektív novellét/regényt írsz, vagy ha fontosak az előzmények.

Nekem magától szokott jönni minden:D

2010. nov. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!