Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » írtam két novellát. Megtalálha...

írtam két novellát. Megtalálhatjátok őket az alábbi linket. Mi a véleményetek? Jók lettek?

Figyelt kérdés

Itt a két link:

[link]


[link]


2010. okt. 23. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Az elejét olvastam el. Van erre egy szó: "köldöknézés" Túl személyes, egyoldalú bemutatása a családnak. Sem az olvasók, sem a kiadók nem szeretik az ilyet.
2010. okt. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az könnyen lehet, hogy nem szereti a kiadó, meg az olvasó a személyes családi történeteket. De ez egy sci-fi csak az eleje szól egy földi emberről.
2010. okt. 25. 09:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Alkalmazz "horgot" és amennyiben indokolt ez a visszatekintés, későbbre tedd. A mű elején tudatnod kéne, hogy mit is tart a kezében az olvasó. Az hagyján, hogy a kiadók az első oldal után visszadobják, de az natúr olvasók sem jutnak el a sci-fi részekig, mert rosszul lesznek az önsajnálattól. Véleményem szerint nem baj, hogy ilyennel nyitsz, de lehetne eredetibb. Elég sok önsajnáltatással kezdődő életrajzi művet olvastam, de mindegyik egy-egy látszólag sorsfordító eseményt mutatott be, nem pedig efféle felsorolás volt.
2010. okt. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!