Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik könyvkiadónál érdemes...

Melyik könyvkiadónál érdemes próbálkozni íróként?

Figyelt kérdés
Több mint 10 éve foglalkozom hobbiszinten írással, és közben folyamatosan fejlesztettem magam. Van egy regényem, amit sokszori átdolgozás után mostanra szívesen elküldenék néhány kiadónak. Nem szerzői kiadót keresek, hiszen ha egy kiadó nem lát benne lehetőséget, valószínűleg kiadásra sem érdemes. Hova érdemes elküldeni?

tegnap 20:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
General Press? Nekik vannak magyar íróik, és fogadnak is kéziratokat. Csak nézd meg az oldalon, hogy a te írásod beleesik-e valamelyik általuk preferált zsánerbe.
tegnap 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
55%

Ha van sok pènzed, akkir szinte bárhovs viheted. Ha abban bízol, hogy te kapsz pénzt, akkor sehova. 76 óta vagyok a szakmában. Jelenleg ez van.

Nemrégiben megjelent egy kötetem. 660 ezer forintot kellett volna fizetnem.

Egy osztrák barátom kiadta, és elèg szép összeget kaptam.

tegnap 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!