Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Érdekel valakit egy sportoló...

Érdekel valakit egy sportoló naplója?

Figyelt kérdés
Wattpadstory, egy feltörekvő lányról, aki naplójában ír az életéről.

szept. 7. 21:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Őszintén? Nem. Egyáltalán nem annyira extra, annyira nagy történet.
szept. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Kedves Vezető ***** válasza:
44%

Érdekelne ,mint sok minden más is, és pont hogy ezért nincs rá időm .

Ma nagyon nehéz egy írást népszerűsíteni, mikor átküldesz egy 5 perces videót valakinek, és mikor átment már rádobja a like jelet

(1ik kedvencem')

Szoval igazából alig érdekel valakit valami, vagy ha igen, akkor majd Ő kiválassza azt ami érdekli.

De azért klassz, hogy valaki ilyet ír!

szept. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%

Valakit biztos.

Oszd meg a Wattpadosok Facebook csoportban.

szept. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%
Kezd el, irj par reszt, kulonben majd ird meg ide le kesobb a linket is, mert en beleolvasnek, megha oszinten igy elso benyomasra nem az en zsanerem... de kulonben en nagyon szeretek olvasni es bar a 2es nagyon megragadta a mai vilagunk kemeny igazsagat, azert szerintem mindenkeppen adj neki egy lehetoseget. Irj par reszt, tedd ki, esetleg oszt meg facebookon is, irj tobb reszt, ne rogton hatvanban gondolkodj meg ilyenek. Ird a magad szorakoztatasara es majd szepen lassan ki fog derulni mennyi embert erdekel. Ez mind ido. Ido az, hogy megtalaljak. Ido az hogy beleolvassanak. Hogy kicsit a fejukbe jarjon. Ido az, hogy olyan aktiv olvasoid legyenek akik csillagoznak, kommentelnek es nem csak csendben kovetik a naplozasodat... de szerintem tenyleg vagj bele. Mar csupan azert is, mert magadat fejleszted vele es majd egyszer erdekes lesz visszaopvasni. Hajrahajra :)
szept. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
4es vagyok. NE FELEJTS MAJD LINKET DOBNI♡
szept. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válszokat.

Nem vagyok nagy író, van egy sulis közösség, ahhol páran együtt irogatunk, onnan alakult ki. Viszont elég fejlődőképesnek látom magam. Amióta a magyar felvételim max pontos lett, rávettem magam az írásra, ugyanis sokan mondták, hogy tetszik nekik amikor kidolgozom a megadott témákat, és ez visszaigazolást nyert, legalábbis számomra. (ennek 4 éve) Wattpadot most kezdtem el, még tapasztalom, de ez egy vázlat. teszttörténet.


köszönöm ha elolvasod, és véleményeed, sokat segítenél!


[link]

szept. 7. 23:57
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Senkit nem érdekel a másik tyukxaros élete
szept. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%
7es remelem sok baratod van, akit erdekel a tied...
szept. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Engem is mondjuk erdekel mas elete... Es szerintem nem vagyok egyedul. Azert elnek az emberek egyutt, tarsadalomban, hogy ne legyenek egyedul, lassak masok hogy elnek, mit epithetnek bele a sanatjukba, mit tanulhatnak masoktol. En is belenezek majd, hiszen ha nem is vagyok sportos ember nagyon erdekes lehet, mas higy eli az eletet es mit hogy lat, fontos mas perspektivakbol is latni az eleteket, nem csak a milyenkbol.
szept. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a napló rólad szól? Vagy egy kitalált karakterről?? Beleolvastam és kicsit megzavart a Leiner Laura és az Omaha így együtt
szept. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!