Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen érdekes könyveket...

Milyen érdekes könyveket ajánlotok, amik ezekhez hasonlít: Az üvegház, Csitt, csitt, Shiver, Linger?

Figyelt kérdés

Az előbb felsorolt könyvekhez hasonlókat keresek. Valami ötlet?

Köszönöm előre is.


2010. nov. 2. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ajánlom Cassandra Clare-t (Csontváros, Hamuváros, Üvegváros), vagy hamarosan megjelenik a könyvmolyképzőnél Bree Despain-től a Sötét erők, szerintem az is fog tetszeni.
2010. nov. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Majd megnézem őket.:D
2010. nov. 21. 15:34
 3/3 anonim ***** válasza:

13 éves vagyok, lány. Igazából én is ezekkel kezdtem, aztán kaptam egy... IGAZI könyvet. Úgy értem, hogy ami tényleg ott marad, és hiányzik, és sírsz utána...

Ezért figyelmedbe ajánlom Stephenie Meyer - A burok c. könyvét. Szerelmes, szenvedős, TÖKÉLETES!

Néhány vélemény egy oldalról:

"Öt perce tettem le, de már hiányzik. Hiányzik az izgalom, a libabőr a karomról, és hiányzik az arizónai sivatag homokjának finomsága – szóval igen, mély nyomott hagyott bennem ez a történet. (...) Nem akartam elolvasni, őszintén szólva az Alkonyat után vonakodtam minden Meyer alkotású könyvtől. De ezután minden elismerésem az írónőé. :) Fantasztikus volt!"

"Hiányzik a sivatag (pedig egyáltalán nem szeretem a szárazságot), hiányzik a barlangrendszer dohos, kénes illata (ami pedig egyáltalán nem kellemes), hiányzik a sötét világ biztonságot nyújtó mivolta (pedig félek a sötétben), és hiányoznak az emberek (pedig mind féltünk tőlük eleinte Vandával együtt). Jared, Jamie, Melanie, Ian, Jeb, Doki, Kyle és még sorolhatnám. Felejthetetlen utazás egy felejthetetlen lélekkel, akit a kilencedik élete volt csak képes rádöbbenteni arra, milyen érzés is a maradásra vágyni. A maradásra, mely csak egy másik élet árán lehetséges."


Az első fele nehéz. Az első pár fejezet. Nem érteni, de egyszerűen... Olyasfajta könyv, amibe bele tudsz szeretni.

Szóval én ezt ajánlanám.:)

2010. dec. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!