Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Aki ismeri az Óramágusok című...

Aki ismeri az Óramágusok című könyvsorozatot mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés
Nekem személy szerint az egyik kedvencem Fantasy-m, de érdekelne a véleményetek a karakterekről, meg persze magáról a történetről.

júl. 30. 12:02
 1/3 anonim válasza:

Régen olvastam ezért nem emlékszek mindenre pontosan, de azt tudom hogy régen nagyon tetszett. A történet ötletes. Engem nagyon lekötött.

Fesh-ről kapta az egyik kecsként a nevét.

Mindenkinek ajánlom

júl. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nekem is Fesh a kedvenc szereplőm, neki a legárnyaltabb a karaktere. Hasonlóképp ajánlom a sorozatot mindenkinek, többfajta korosztályt is képes megszólítani.

Köszönöm a véleményed 1-es!

aug. 1. 16:49
 3/3 anonim válasza:
Nekem a kedvenc könyvsorozatom, az első részét ajándékba kaptam és azt hiszem már a 4. könyvre várnom kellett mivel még nem volt kész a fordítás. Nekem az egész történet nagyon tetszett, a szereplőket is imádtam bár néha egyesek felidegesítettek. Mindenkinek ajánlom.
szept. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!