Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Lenne-e érdeklődés wattpades...

Lenne-e érdeklődés wattpades könyvsorozatra/fanfictionra?

Figyelt kérdés

Tervben van:

-Bexi fanfiction

-Háromféle SzJG fanfiction

-Egy saját sorozat



júl. 29. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az előbbi kettőre nem hinném, hogy olyan kimagaslóan nagy érdeklődés lenne, sőt... És ezt nem bántásból mondom, hanem azért, mert mindkettő jó pár éve került publikálásra, akkor nagyon, de nagyot mentek, és hiába kedvelt sorozatok még mindig, akkora nagy kereslet már nem nagyon van rájuk, mint anno. SzJG még talán, de a Bexi-re nem látok akkora esélyt, de ez csak az én véleményem.


A saját sorozat milyen témájú, műfajú lenne, miről szólna?

júl. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne másért írj, hanem azért, mert élvezed. Ha nincs érdeklődés rájuk, akkor egyiket se írod meg?:D


Egyébként régen szerettem az szjg-t, sőt nemrég, így felnőttként újra is olvastam a sorozatot kis nosztalgiázásképpen, de fanfiction nem érdekelne egyáltalán.


A saját sorozat érdekelhetne, de semmit nem árultál el róla, ennyi alapján lehetetlen bármit is mondani.

júl. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A SzJG és a Bexi szerintem a Google Trends alapján még van annyira felkapott a kistinik/tinik körében, hogy legyen.


A saját sorozatokkal meg bármi lehet.

júl. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De 2-es megírnám akkor is, a saját sorozaton egy lányról szólna aki a Szabó Magda általános iskola és gimnázium tanulójává válna. Az osztályban 16-an lennének, öt lány tizenegy fiú. Nyilván évek alatt ez változhat. Egyébként minden ami sulis, pl. Kolesz, menza, tanárok, kirándulások, könyvtári titkok, zenélés barátokkal, esti kilógások, stb.
júl. 29. 19:25
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Egyikre sem.
júl. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%
Személy szerint nekem egyik sem az érdeklődési köröm, de biztos van rá kereslet. Elég körbenézned a fanfic kategóriában, én pl Knight riderest is találtam egyszer🤣.
júl. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!