Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánlotok?

Milyen könyvet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Amit érdemes tudni rólam, hogy a fantasy, kaland és csavaros sztorikat szeretem.

Filmben a Gyűrűk Ura és a Harry Potter filmek az egyik kedvenceim és azokon gondolkoztam, na meg a GoT-on, Neil Gailman Északi mitológiáján és a Stephen King könyveken.

Ti mit ajánlotok?

Egyébként 26 éves férfi vagyok.



júl. 16. 23:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan sci-fi fantasy de én a Warhammer 40K könyveket imádom! Több mint 100 kötetes gyűjteményem van belőle itthon.
júl. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Üvegtrón sorozat esetleg?
júl. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A fent említett könyvekről mi a véleményetek?
júl. 17. 00:15
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A GoT-t és a Gaiman-t nem olvastam, azokról nem tudok véleményt mondani. A többi mind remek könyv. A HP alap. Ha A gyűrűk urát olvasod, utána ne hagyd ki A hobbitot és A szilmarilokat se, kiegészítik a történetet. A Kingnél szerintem a Carrie-vel érdemes kezdeni (az az első regénye), majd jöhet a Borzalmak városa, A ragyogás, Kedvencek temetője.
júl. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A #4-esnek nagyon szépen köszönöm a választ!

A HP ennyi idősen nem lenne gyerekes amúgy? Ott egyébként az illusztrált kiadásokon gondolkodom.

júl. 17. 13:07
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Az Üvegtrónos ajánlásra ne hallgass, valami hihetetlenül bugyuta könyv (mondom ezt célközönségként, egyébként).


Gaimant ajánlom. Emellett: Vaják (ne az "első", novellagyűjtemény kötettel kezdj!). A Harry Potter nem gyerekes, csak gyerekeknek szól - viszont a kötetek egyre komolyodnak, ahogy a kiadás során felnőtt az olvasótábor. Harry Potterhez hasonló a Percy Jackson sorozat, szintén nagyon jó.

júl. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
Utolsó! Lehet hogy az első kötet tényleg "bugyuta", de végigolvastad te egyáltalán?
júl. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

Végig.


Sarah J. Maas nem jó író jelenleg sem. A korábbi könyvei, mint az Üvegtrón sorozat, sem jobbak.

júl. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kinek a pap, kinek a papné... Nem kellett volna lepontozni.
júl. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#5: Dehogy gyerekes a HP! Ahogy a 6-os is írja, egyre komolyodnak a könyvek, kezdve kb. a negyedik résszel. Nekem megvan az első rész illusztráltja, nagyon szép és igényes, csak igen nagy formátumú, nehéz olvasni.
júl. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!