Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potter fanok, nem értem...

Harry Potter fanok, nem értem ez most hogy volt?

Figyelt kérdés

mógusról van szó, idézem a könyvet:

Mógus professor!-örvendezett hagrid-Harry, Mógus professzor tanítani fog téged a Roxfortban.

-Po-Potter-dadogta Mógus professor, és megragadta Harry kezét-E-e-el se tudom mondani, me-mennyire örülök, hogy megismerhetem.....


ergo megfogta a kezét...


-De miért nem tudott Mógus hozzámérni?

-Az édesanyád az életét adta érted...bla-bla-bal...Azért nem tudott hozzádérni Mógus,akiben nem volt más, csak gyűlölet, kapzsiság és becsvágy.Neki aki megosztotta lelkét Voldemorttal,őrjítő kín volt megérinteni egy olyan embert, akit ilyen tiszta jóság jellemez


vagyis fájdalom kellet volna érnie Mógust amikor kezetfogot Harryvel de mégsem, ezt hogggyyyy???????



júl. 13. 13:35
 1/7 A kérdező kommentje:
lehet akkor amikor kezetfogtak még nem volt a tarkóján voldemort és ezért tudta megérinteni? de nem hisz nem úgy volt hogy igazából tud dadogás nélkül beszélni csak mejátszotta, ha még Voldemort nem szálta meg őt akkor miért játszaná "szegény, dadogós Mógus professzort"????
júl. 13. 13:43
 2/7 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Akkor költözött be Mógus testébe Voldy, amikor az nem tudta ellopni neki a követ, amikor Harry-vel találkozott, még nem volt megszállva.
júl. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valahol írja, hogy mikor nyáron külföldön járt, ott szedte össze Voldit. Mikor Harryvel találkozott, még nem volt megszállva.
júl. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A filmben erre figyeltek, ott Harry kezet nyújt Mógusnak, de Mógus nem fog vele kezet.
júl. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Voldemort csak vele jött Albániából, de nem a testében lakott. Mivel Voldira hatott Lily mágiája, ezért Mógusnak nem kellett félnie tőle, nyugodtan hozzáérhetett. A könyv végén viszont már beleköltözött, így hatott rá a fiú érintése.
júl. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Mikor a Grin­gotts­ban kudar­cot val­lot­tam, nagyon meg­ha­ra­gu­dott. Meg­bün­te­tett… Elha­tá­rozta, hogy attól fogva a kör­mömre néz…"


Tehát aznap még nem szállta meg, csak miután nem sikerült ellopnia a Bölcsek kövét.

júl. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A foltozott üstben még nem játszotta meg, hanem olyan volt. Miután megszállta Voldemort utána már nem az a gyáva kukac dadogós Mógus volt, viszont gyanús lett volna, ha egyik napról a másikra magabiztos, erős varázsló lesz.
júl. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!