Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Harry Potter fanok hány...

A Harry Potter fanok hány százaléka lett fanja a történetnek a könyvek, és hány százaléka a filmek által? Ti hogy ismertétek meg előbb a történetet?

Figyelt kérdés

2021. máj. 1. 22:09
A kérdező szavazást indított:
Előbb a könyvet olvastam, utána a filmet láttam.
A könyvet olvastam, a filmet nem láttam.
Előbb a filmet láttam, utána a könyvet olvastam.
A filmet láttam, a könyvet nem olvastam.
Nem néztem meg, és nem olvastam el.
63 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bejelöltem az elsőt, de igazából nem néztem meg mindegyik filmet. A könyveket mind olvastam.
2021. máj. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Először láttam az első 4 részt,majd ezután végigolvastam az egészet. Addigre kijött az 5. rész is és megnéztem. Majd mikor kijöttek megnéztem a többit is.
2021. máj. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
*addigra
2021. máj. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az unokatestvéreim olvasták aztán ahogy jöttek ki a filmek úgy látták azokat is és nekem mutogatták, de akkor én még kicsi voltam. Pl.féltem dobby-tól. De mivel mondhatni "belenőttem" a filmekben ezért imádom őket és azokkal találkoztam először, de aztán harmadikban már elkezdtem olvasni a könyveket is. Amiket még jobban szeretek mint a filmeket.
2021. máj. 2. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hű, én vagyok itt az öreg, aki a könyveket (először csak az első négyet) olvasta még 1999-ben meg 2000-ben. Akkor az ötödik még meg sem jelent. A filmeket is láttam, ahogy kijöttek, de a könyvekkel jobban tudtam hasonulni, főleg, hogy a negyediket olvasva én is 14 voltam, együtt nőttem fel a sorozattal.
2021. máj. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Pont mint az előttem szóló:)

Sose felejtem el mennyire vártam, hogy megjelenjen az 5. Rész, nyitásra mentem a boltba megvenni még suli előtt 😁

2021. máj. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Könyv-film felváltva. Elolvastam a könyvet akkor megnéztem egyből a filmet és utána olvastam a következő könyvet.
2021. máj. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Könyv 90% film 10%
2021. máj. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Nekem a 3. film tetszett meg, és később elkezdtem olvasni, de könyvben is csak az első 3 tetszik, utána már kicsit vontatott, meg nem is az iskolában játszódik....
2021. dec. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nekem anyukám úgy engedte meg hogy megnézem a filmet hogyha elöte elolvastam a könyvet szépensorban mindegyik könyv után a filmet. De a 3. köny után már csak olvastam a többi filmet nem is láttam.
2021. dec. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!