Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen Stephen King könyvet...

Milyen Stephen King könyvet olvassak elsőnek?

Figyelt kérdés

Az az igazság hogy soha nem olvastam ki könyvet, és szeretném elkezdeni.

Inkább csak krimi és thriller könyv érdekel, mert csak az tudna lekötni. (Csak ezekkel az a baj hogy mindig arról szól hogy meghal valaki, és azután nyomoznak, ami nem annyira vonzz)


Amit eddig kinéztem, az a Minél véresebb című könyve. Meg hát jól fog mutatni a polcon a szép borítója miatt is... :D

Ami számít nekem még, hogy ne legyen vastag. az elriaszt engem ha látom milyen sok oldalas.... elsőnek inkább valami rövidebb kellene.

Köszi előre is aki segít és mondhattok más íroktól is könyveket ami krimi/thriller

Már néztem más írótól is, de nem fognak meg.. még a boritójuk sem tetszik.. és nem olyan helyesek mint Stephen King :D

Egyébként ha személyesen boltban veszem akkor rá rakják a szállitás árát? Bookline.ro oldalról mennyi a szállítás?



jún. 20. 00:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
54%
A szem (másik címén A sárkány szeme). Nem túl hosszú, Kinghez képest könnyed olvasmány, és eléggé fiús. Van benne gyilkosság, cselszövés, politikai játékok, hamis vád, fogolyszöktetés.
jún. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Attól,hogy valamelyiknek láttál a filmváltozatát még elolvashatod a könyvet is.
jún. 21. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én Cujo-val kezdtem. Pár napig paráztam. Utána a Később jött. Ha tutira akarsz menni, Bill Hoghes sorozatát olvasod elsőre
jún. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
13, Hodges sorozata teljesen más stílus, mint a klasszikus Kingek. Bár én kifejezetten szerettem, ha valaki a horrorjai stílusára kíváncsi, akkor nem szerencsés indítás a Mr. Mercedes, mert akár pozitív, akár negatív, mindenképpen csalódni fog, ha utána a régebbiekhez nyúl.
jún. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Inkább régebbieket én pl Ragyogással kezdtem.
jún. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Cujo is jó, én is azzal kezdtem.

Ha rövidebbet szeretnél, akkor a novellás kötetet is elkezdheted,bár az talán nem annyira parás (emlékeim szerint). Rémálmok és lidércek.

júl. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Borzalmak városa.

Ez egy könnyed könyv nem túl ilyesztő könnyen emészthető.

A történet viszonylag egyszerű ,de nagyszerű.

Van benne szerelmi szál is stb.

Én ezt olvastam el tőle legelsőnek és nem bántam meg sőt lehet ,hogy újra neki kezdek :)

júl. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!