Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen Stephen King könyvet...

Milyen Stephen King könyvet olvassak elsőnek?

Figyelt kérdés

Az az igazság hogy soha nem olvastam ki könyvet, és szeretném elkezdeni.

Inkább csak krimi és thriller könyv érdekel, mert csak az tudna lekötni. (Csak ezekkel az a baj hogy mindig arról szól hogy meghal valaki, és azután nyomoznak, ami nem annyira vonzz)


Amit eddig kinéztem, az a Minél véresebb című könyve. Meg hát jól fog mutatni a polcon a szép borítója miatt is... :D

Ami számít nekem még, hogy ne legyen vastag. az elriaszt engem ha látom milyen sok oldalas.... elsőnek inkább valami rövidebb kellene.

Köszi előre is aki segít és mondhattok más íroktól is könyveket ami krimi/thriller

Már néztem más írótól is, de nem fognak meg.. még a boritójuk sem tetszik.. és nem olyan helyesek mint Stephen King :D

Egyébként ha személyesen boltban veszem akkor rá rakják a szállitás árát? Bookline.ro oldalról mennyi a szállítás?



jún. 20. 00:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2%
Bar en nem tudok erdemben hozzaszolni, mert sosem szerettem konyvet olvasni. Lehet talan egyszer idosebb koromban majd ez lesz a hobbim. Meg idom sincs ra most..
jún. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A Ragyogás, Carrie
jún. 20. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Carrie-val az a baj hogy lányról szól, elsőnek valami fiúsabb kellene. A rogyogást pedig már láttam filmben, de gondolkodom rajta
jún. 20. 08:37
 4/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk a Ragyogás sem egy vékony könyv..:'D
jún. 20. 08:40
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

Én anno 13 évesen olvastam el a Sorvadj el!-t.

Onnantól kezdve King rajongó vagyok.

jún. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

Jaj, és a vastagság ne riasszon el.

Én is féltem tőle, de hülyeség.

Az AZ című könyvvel majdnem két évig szemeztem a könyvtárban mire sikerült raszannom magam az olvasásra.


#5

jún. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért baj, hogy lányról szól a Carrie? Olyan vérengzést csap, hogy csak na...

A hosszú menetelésben csak fiúk vannak, aztán szinte csak mennek előre (lélektani inkább)

jún. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha a hosszú történetek riasztanak, akkor valamelyik novella/kisregény gyűjteményével kezdj Kingnek.

A Minél véresebb sem rossz, de elsőnek talán valamelyik klasszikusabb kötetével többre mennél.

Éjszakai műszak, Rémálmok bazára, Csontkollekció, esetleg Rémálmok és lidércek, bár ez utóbbi nehezen megszerezhető, rég jelent meg magyarul.

Ezekben mind rövidebb történetek, novellák/kisregények vannak, így nem igényel hosszabb elköteleződést.

Ha tetszenek, akkor bátrabban vágsz majd King hosszabb könyveibe is. :)

jún. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A rendes regényei közül az Állattemetőt /Kedvencek temetőjét (ugyanaz a könyv, az újabb kiadásnak változott a magyar címe) ajánlom. Ez kevésbé vastag talán, de az egyik legjobb könyve (szerintem).
jún. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi. A kedvencek temetőjét is láttam már filmben, a többit megnézem
jún. 20. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!