Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jeaniene Frost: Cat és Bones...

Jeaniene Frost: Cat és Bones kimaradt/kitörölt jelenetek. Érdekel? Akkor olvass tovább!

Figyelt kérdés
Itt megtaláljátok a Félúton a sírhoz-ból kimaradt egyik jelenetet: [link] Egyébként majd ezen a címen a későbbiek folyamán még több ilyen jelenet lesz elérhető.
2010. okt. 28. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ügyes reklám.
2010. okt. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
figyelj, ez NEM egy reklámoldal! Ugyhogy vonulj el szepen az ilyen probalkozasaiddal.Itt az emberek azert irnak kerdeseket, hogy tanuljanak belole. Nem reklamugynokseg! Ugy meg talan elfogadhatobb lenne, ha azt kerdezed " Mit szoltok ehhez...?"
2010. okt. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem érdemes lenne megnézni a linket, mert tényleg az van rajta, amit megígértem. Amit azért fordítottam le, hogy más Cat és Bones kedvelők, fanok is elolvashassanak, akik nem tudnak angolul.
2010. okt. 30. 22:42
 4/5 anonim ***** válasza:
tényleg az van rajta *-*
2012. szept. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó!! köszii ^^
2014. febr. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!