Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kinek tetszene egy ilyen...

Kinek tetszene egy ilyen könyv? Többi lent.

Figyelt kérdés

Időutazós könyv, címe még nincs de már megvan az előszó.


Előszó


Üdvözöllek itt a könyvemben olvasó! Szeretném, ha tudnád, hogy miről olvashatsz itt. Ez nem egy szokványos könyv. Ez nem egy lánc, állat vagy csalimese, de még csak nem is egy egyszerű regény, ez itt, amit a kezedben tartasz és épp olvasol egy fantasztikus, csodákkal teli időutazás, amely akár hiszed, akár nem valójában megtörtént. A főszereplőnk egy 13 éves lány, akit Lillának hívnak és nemrég költözött el Budapestről, ahol eddig lakott, Egerbe egy teljesen új és szokatlan városba, ahol egy ismeretlen közeg vár rá mind az iskolában mind pedig hétköznapi téren, boltokban, az utcán, sőt még a házukban is. Pesti barátnőjével, a mindig vidám és tettre kész Annával most már csak telefonon tartja a kapcsolatot, de még így is elválaszthatatlan barátok maradnak örökké. Történetünk pedig pont itt kezdődik. A történelmi dátum: 2023. február 16.


Ez alapján ki olvasná el? (Célközönség 12-16 éves korosztály)



febr. 17. 20:24
1 2 3
 21/29 KönyvmolyUraság ***** válasza:
46%
#18 Kérdező vagyok és #17 . És mondom, hogy igen építő jellegű kritikát írtál, de első olvasásra nem annak tűnik. Át kell gondolni alaposabban, hogy meglássuk az igazi üzenetet és ne csak azt ami takarja.
márc. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
52%
21# Lehet velem van a baj (amit kétlek), de ez első olvasásra is építő kritika. Ahelyett hogy körítesz, meg kertelsz, leírnád hogy mitől tűnik nem építő kritikának? Leírtam hogy pocsék, de kifejtettem miért. Ez még nem jelenti azt, hogy első olvasásra nem tűnik építőnek. Max, ha utólag fogod fel az olvasott szöveg lényegét, addig csak szavakat látsz egymás mellé dobálva.
márc. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 KönyvmolyUraság ***** válasza:

,,Max, ha utólag fogod fel az olvasott szöveg lényegét, addig csak szavakat látsz egymás mellé dobálva"


Ezt mondtam. Hogy amíg nem fogod fel a lényegét nem látod az üzenetet.


Kérdező vagyok

márc. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
38%
23# Akkor velem van a baj? Csak, mert én eleve úgy olvasok egy választ, hogy első olvasásra is megértsem, tehát némely sornál megállok elemezni. De ha nem érted meg a lényegét első olvasásra, akkor ne anyázó kommentet írj, meg ne háborodj fel, hanem olvasd el még egyszer. Ha neked kétszer kell elolvasni, akkor szánd rá az időt.
márc. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 KönyvmolyUraság ***** válasza:
50%

Rendben! Akkor abbahagyhatjuk a vitatkozást?


Kérdező vagyok

márc. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
25# Ebben mi a vitatkozás?
márc. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 KönyvmolyUraság ***** válasza:
50%
Jézusooooom... mindegy. Nem akarok galambokkal sakkozni.
márc. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

27# És kezded...


Én csak kíváncsi voltam, miért gondoltad úgy, hogy jogosan anyázol. Úgy látszik még mindig úgy gondolod, hogy jogos volt, vagy mi a bajod?

Egyébként 20-asnak nem válaszoltál, ő nem én vagyok.

Írtam neked tanácsot, amit te negatívnak gondoltál, csak mert....miért is?

Leírtam, hogy jó úton haladsz! Ez egy dicséret!


Most meg...hogy jön neked ez a hasonlat? Ráadásul értelme sincs. Ja, és az anyázós válaszodban említetted, hogy hívő vagy...Hiába ne vedd Istenednek, az Úrnak nevét! (tíz parancsolat)

Az nem hiába, ha dicséretet, zsoltárt énekelsz, Bibliát olvasol, másokat vezetsz hitre. De nem ez.

márc. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Jó lesz,biztos szívesen olvassák majd
márc. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!