Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elolvasnátok egy ilyen könyvet...

Elolvasnátok egy ilyen könyvet/forgatókönyvet?

Figyelt kérdés
Lényegében: Cessy (a főszereplő) életmentőként dolgozik, esténként felszolgáló egy bárban, ahol pár haverral hétvégente énekel. Egy mentés során a lehetséges következmények ellenére náthásan merül le az áldozatért. Bekövetkezik ami várható volt, kiszakad a dobhártyája, és megsüketül. Elveszti állásait, nem tudja kifizetni a gyógyszerét, ugyanis diabéteszes. Öccséhez fordul segítségül, aki egyik ismerőse megtanítja Cess-t a jelnyelvre. Végül, nagyon jól össszebarátkoznak, és úgy döntenek, az egészségbiztosítás növelése miatt érdekházasságot kötnek. Minden jól megy, Jacknek összegyűlik a pénz az új lakására, Cessy pedig talál egy munkát, aminek fizetéséből el tudja tartani magát és gyógyszereire is jut elég pénz, így úgy döntenek elválnak. Csakhogy késő, a hadbíróság kopogtat a nő ajtaján....
2022. aug. 7. 10:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Rémes.
2022. aug. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Értem, nem tetszik, elfogadok minden véleményt, de kérlek, ki tudnád fejteni jobban?
2022. aug. 7. 10:14
 3/18 anonim ***** válasza:
A vége nem nagyon jó. Azt valahogy írd át.
2022. aug. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
"Nem tudja fizetni a gyógyszerét, ugyanis diabetészes" -eddig jó. A vége felé írd át egy kicsit.
2022. aug. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem elég vicces. 4-ből 3 pontot adok rá.
2022. aug. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
Szépen leírtad a Bíbor szívek című borzadály tartalmát. Azt sem értem, hogy ki volt az a ízlésficamos barom, aki ebből a giccsparádé sz*rból filmet csinált.
2022. aug. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Csak a leirasodbol hogy jon kepbe a hadbirosag?


#6 most ez komoly? Plagizalni akarol (Kerdezo)?

2022. aug. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
7-es, sehogy, sehogy, a sima bírósági emberekre gondoltam, véletlen írtam azt
2022. aug. 7. 12:35
 9/18 A kérdező kommentje:
Senki nem akar plagizálni. Ez más story, attól még, hogy ebben is feltűnik egy betegség, és talán érdekházasság, nem az. Azért akarta, hogy ez benne legyen, hogy felhívjam a figyelmet én is arra, hogy a beteg embereknek nem jut támogatás, és mit igen, például a Purple Hearts-ban is, kénytelenek ilyenekhez folyamodni
2022. aug. 7. 12:37
 10/18 A kérdező kommentje:
3, 4, 5# köszönöm, igyekszem, gondolkodtam a dolgon, nem nagyon vannak ötleteim, de ha az elej megfelel, és lehetséges, hogy jó könyv lehetne belőle, akkor folytatom az elmélkedésem. tényleg köszönöm
2022. aug. 7. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!