Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan szerettessem meg...

Hogyan szerettessem meg magammal újra az olvasást?

Figyelt kérdés
Általános iskolában több időm volt olvasni és imádtam is. De mostmár gimibe nincs egyáltalán időm, ha van is akkor fáradt vagyok. Jó lenne ha újra érezhetném az olvasás örömét. Talán le is nyugtatna a stresszes hétköznapokon.

2022. febr. 6. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Én hangos könyvet halgatok más tevékenység közben. pl futás, takaritás, buszozás
2022. febr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 O.0+ válasza:
91%
Évekig nem olvastam könyveket mert egyszerűen nem tudtam lekötni magam vele. És évek óta most először kiolvatam 5 könyvet egyhuzamban. Az volt a titka hogy ez végre felkeltette az érdeklődésem. Szerintem próbálj olyat keresni amihez hasonlót még nem olvastál. Én azt tudom tanácsolni hogy keress amíg megtalálod azt ami leköt és kikapcsol. Olvass akkor amikor mást nem tudsz csinálni közben. Tömegközlekedésen például
2022. febr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

olvasd el a jó reggelt búbánat! c. regényt, keress rá, F. Sagan a szerző.

18 évesen, vagyis gimisként írta meg a tavaszi szünetben, világsiker lett, alig több mint 100 oldal (vagyis kezdetnek jó bemelegítés),a főhősnő egy veled egykorú francia diáklány.

tetszeni fog, hidd el...

2022. febr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, könyvtárban is megtalálod...
2022. febr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Isti22 ***** válasza:
89%
Szerintem itt alapvetően az a probléma, hogy nincs időd. Ne akard túltolni, majd olvass nyáron.
2022. febr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Vavyan Fable Vis Major sorozatát vagy Halkirálynö sorozatát ajánlom figyelmedbe... Én Vis Majorékba lettem 'szerelmes', mikor elöször kiolvastam a sorozatot. Mindkettö rendörös/nyomozós. Fable-nak vannak szóló nyomozós könyvei is, indiános, meg erotikus mesék is. Válogass kedvedre! Kellemes időtöltést! ;)
2022. febr. 9. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős, csak nekem munka mellett nincs időm és energiám. Főleg a buszon, vonaton olvasok.
2022. febr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!