Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van Magyarországon olcsó...

Van Magyarországon olcsó antikvárium? Esetleg oldalak, amelyeken rendelhetek a szomszédos országba?

Figyelt kérdés
Itt Romániában van egy nagyon szuper, nagyon olcsó angol antikvárium. Maximum 1000 forintos, viszonylag jó állapotú, modern könyvek kaphatók itt. Ehhez hasonlót ajánlatánok magyar nyelvű könyvekkel?

2022. febr. 2. 00:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kelet-Magyarországon több olcsó antikváriumban jártam az évek alatt, Békéscsabán például. (Bár már nem ott élek, így nem tudom, megvan-e még.)
2022. febr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon sok ilyen oldal van pl: antikvarium.hu, de most sok új könyvet is meg lehet venni akciósan akcioskonyvek.hu, líra outlet, azt nem tudom Romániába szállítanak-e ://.
2022. febr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)))
2022. febr. 3. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!