Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Fiúk, ti ha A Gyűrűk Ura...

Fiúk, ti ha A Gyűrűk Ura világában élnétek, melyik nőt/lányt/csajt vennétek feleségül, ha 100%-ban ti dönthetitek el?

Figyelt kérdés

Elsősorban A Könyvet olvasókat kérdezem, de akik A Filmet látták, azok is válaszolhatnak.


Válaszban meg is indokolhatjátok miért.



2021. dec. 31. 12:27
A kérdező szavazást indított:
Éowyn
Galadriel
Arwen
Ioreth
Tarisznyádi-Zsákos Lobélia
Csűrös Rozi
Borbak Primula
Shelob
Aranymag
16 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Shelob, mivel meleg vagyok és csak ő felsoroltak közül az, aki nagy, erős és szőrös. Szóval viszolygás nélkül max vele tudnék élni párkapcsolatban. Plusz a pókoknál amúgy is a nőstények dominánsak egy kapcsolatban, simán el tudnám hinni, hogy egy férfi.
2021. dec. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
S ha én a játékos (Shadow of War) Shelobot választom, akkor mi lesz? 🤔
2021. dec. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Arwent jelöltem, de mindenképp valami 20 évesnek kinéző tünde/tündefélvér lányt. Szimplán azért, mert effektíve nem öregszenek. Arwen a GYU trilógia (akár film, akár könyv) idején már elmúlt 2750 éves. Így ha 100 évig élek is, akkor se válik szottyadt vénasszonnyá a feleségem.
2021. dec. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!