Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miert erzem magam kisse...

Miert erzem magam kisse kinosan, hogy a libriben ranezesre tudjak a nevemet, amiert annyi konyvet rendeltem az utobbi idoben?

Figyelt kérdés

Utobbi kb 1 honapban antikvaros konyveket, tizenvalahanyat rendeltem a libribe. Ma vettem at negyet, egyet a heten fogok, es ma rendeltem meg egy masikat. Tortenetet szeretnek majd irni, ehhez kell a kutatomunka. Ebben semmi rossz nincsen, raadasul nem is koltottem olyan veszesen sokat, mint aki az osszes penzet erre kolti minden mas helyett. Csak sokat talaltam olcson.


Valamiert kinosan erzem magam, de hogy miert, fogalmam nincs.


2021. nov. 18. 00:52
 1/2 anonim ***** válasza:
60%
Inkább legyél rá büszke, ez jó dolog. :) Nem is értem, miért magyarázkodsz a könyvek miatt, sose érezd cikinek!
2021. nov. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert szokatlan, amit csinálsz.

Viszont ez egyáltalán nem baj. :)

Groteszk dolog, hogy akit a kocsmáros ismer fel név szerint, az nem érzi cikinek. Ellentétben akit a könyves, annak már rossz érzése van.

A probléma nem benned van.

2021. nov. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!