Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Talál a Lilian-hez ez a...

Talál a Lilian-hez ez a vezetéknév?

Figyelt kérdés
Lilian Davis. Ez kinek, hogy tetszik? Vagy akinek nem tetszik az írna vezetékneveket a Lilian-hez?

2021. okt. 25. 22:03
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
36%
A Lilian név nekem sem tetszik. Abban nem értek egyet, hogy kizárólag neked kell tessen. Igen, ha az íróasztalfióknak írsz. De mivel te olvasóknak szánod, nem árt figyelembe venni az ő véleményüket is. Te elég lekezelően osztottad ki azt, aki a Sophie-t javasolta, pedig egyrészt tényleg szebb név, másrészt te kértél itt visszajelzést.
2021. okt. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Oké, csak én gondolom, hogy a 21-es ugyanaz, aki javasolta a Sophie nevet?
2021. okt. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy az olvasónak kellene tetszen a név, mert míg ő csak egy történetet olvas, addig én akinek ebben sok munkája van, nem fogom emberek kedve szerint a karakterem nevét olyanra változtatni ami nagyon nem tetszik, és megmondom az őszintét még a kutyámnak se adnám. Nektek tetszene a Sophie név, lehet másnak nem, és akkor pedig változtassam mindig meg, hogy mindenkinek tetszedjen? Igenis nekem kell tetszenie, mert ez az én történetem, had legyen már a szereplőnek olyan neve ami nekem tetszik.
2021. okt. 27. 19:55
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Na, már nem is azért, de a Sophie nevet elég sokszor olvastam történetekben.

Imádom, ha valaki tud egyedi lenni. Én se kérdeztem meg, hogy kinek tetszik a név, amit a szereplők adtam, mert ha nem tetszik, akkor megváltoztatom. Szerintem elkezdhetnén vitázni, hogy melyik a szebb név, de ez ÍZLÉS kérdése. Soha nem fogunk olyan nevet találni, ami mindenkinek tetszik, ezt el kell fogadni mint olvas és mint író. Ha neki az tetszik legyen az. Ha jól gondolom wattpadra szeretnéd publikálni, vagy már fent is van. Ha szeretnéd szívessen véleményezem.

2021. okt. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Még nincs fent wattpadon, két részt írtam meg eddig belőle:D
2021. okt. 27. 20:22
 26/28 anonim ***** válasza:
32%

Kérdező, elég sok helyesírási hiba van a hozzászólásaidban. Rengeteg vesszőhiba és annál súlyosabbak is. (had=hadd)

Szerintem is klasszabb a Sophie! A Lilian olyan cikornyás és avítt, akkor már inkább Lili.

2021. okt. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
de én asszem, hogy pont egy korábbi kérdésnél voltak már, akik kifogásolták, mintha pont a Sophie nevet kifogásolták volna, hogy már nagyon elterjedt, és mindenki így nevezi el a karakterét. de mondjuk lehet, hogy tévedek, de most jutott eszembe,és azt szerintem tutkó írták, hogY nagyon elterjedt lett a Luna név, tehát, azt szerintem tuti, hogy írták, de lehet, hogy a Sophie-t is. de tehát én ezeket nem tudom.
2021. okt. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
26-os és ki kérdezte a hibáimat? Ezzel akarsz meggyőzni? Nem értelek. Röhejes, hogy mindenre kitudnak egyesek térni, de a kérdésre nem válaszolnak. Egyáltalán nem tudom mi tetszik nektek ebben a klisé, avétos, idétlen, kurtizánnak való névben. Nekem nem tetszik és nem ez lesz a szereplő neve, ennyi! Lilian sokkal szebb és kicsit sem avítt, szerintem azt sem tudod mit jelent. Szinte minden történetben ezt a nevet olvasom, és már az agyamra megy. Úgyhogy mostmár fejezzék be a kioktatásomat, hogy így még úgy szebb a Sophie név, mert nem, nem szebb, nekem nem, egyáltalán nem, és legtöbb embernek amúgy is jobban tetszik a Lilian. Téma lezárva.
2021. okt. 31. 17:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!