Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Talál a Lilian-hez ez a...

Talál a Lilian-hez ez a vezetéknév?

Figyelt kérdés
Lilian Davis. Ez kinek, hogy tetszik? Vagy akinek nem tetszik az írna vezetékneveket a Lilian-hez?

2021. okt. 25. 22:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
24%

a lilian nem tetszik...


legyen inkább sophie.


sophie york

2021. okt. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Már elnézést, de ez az én történetem, nem neked kell tetszedjen a szereplő neve hanem nekem.
2021. okt. 25. 22:28
 3/28 anonim ***** válasza:
88%

Ez kinek, hogy tetszik?


ezt kérdezted!!



Vagy akinek nem tetszik az írna vezetékneveket a Lilian-hez?


írtam...

2021. okt. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
A kérdés az volt, hogy a keresztnévhez kinek hogy tetszik a vezetéknév amit én megadtam...
2021. okt. 25. 22:38
 5/28 anonim ***** válasza:
42%

mit értetlenkedsz?


megírtam, h. nem tetszik, mert kérdezted hogy tetszik-e, és javasoltam másik nevet, mert kérted.


minek írsz ki kérdést, ha bevágod a durcát a választól?

2021. okt. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Te mit értetlenkedsz? Azt kérdeztem, hogy szerintetek talál-e a Davis vezetéknév a Lilianhez! Nem kértem más név javaslatot, vezetékneveket kértem, nem keresztneveket, tanulj meg értelmezni!
2021. okt. 25. 22:44
 7/28 anonim ***** válasza:
58%

mivel nekem nem tetszik a lilian, a davis-szel együtt sem, így megírtam, h. nem tetszik, és javasoltam mást.


lilian york ezerszer jobban hangzik, mint a davis, de fele olyan jól sem, mint a sophie york.

2021. okt. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem szépen cseng a Lilian Davis. Bár az tény, hogy kissé furán hat a Lilian név, de ha te ezt választottad, ahhoz véleményem szerint jó a Davis vezetéknév.
2021. okt. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
21%
Már elnézést, de ez a te történeted, nem nekem kell tetszedjen a szereplő neve hanem neked.
2021. okt. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
87%

Tény és való nem nekünk kell tetszeni, hanem neked. Ha kialakítod a karakter személyiségét, akkor hozzá fogják kapcsolni. Én is aggódtam az elején, hogy jó neveket választottam, de miután publikáltam pár fejezetet már volt kihez kötni a nevet.


Hogy maga a nevet elemezzem. A Lilian tetszik. Nem sok történetben olvastam így leírva. A Davis az számomra tömeg név. Sok helyen olvastam már, ezért nem tetszik. Ám de, ha neked tetszik legyen az. Ez a te döntésed, csak a véleményemet mondtam el.


Nem tudom milyen nemzetiségű a karaktered (gondolom britnek vagy amerikainak szánod), de linkelek egy oldalt, ahol rengeteg vezeték név, város, hely stb. van.


[link]

2021. okt. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!