Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit csinálnak ilyenkor a...

Mit csinálnak ilyenkor a twilight vámpírjai?

Figyelt kérdés
A forks-i suliba ugyebár kb háromszázan járnak, és ugye azoknak durván a fele lány. elkerülhetetlen tehát, hogy mindig meglegyen legalább egy lánynak. és mikor a new moon-ban Jasper megtámadta Bellát, az csak egy csepp vér volt, míg az jóval több vérrel jár. ok, hogy bella tampont használt emberként, de valószínű, hogy nem mindenki. és ilyenkor jasper nem akar megölni senkit?
2010. aug. 28. 12:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Logikus xD
2010. aug. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Basszus! Ez eszembe se jutott!

Mekkora ötlet! Köszi.

2011. febr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Engem inkább az érdekelne,hogy csinálhat gyereket egy halott vámpír!!
2011. febr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Az is igaz, mivel nincs vérkeringése, alias nincs erekciója sem!
2011. febr. 9. 19:32
 15/19 anonim ***** válasza:

Szerintem meg egyáltalán nem gondolkodott el ilyesmin, fel sem ötlött benne... aztán, amikor valaki rákérdezett, elő kellett állnia valami magyarázattal, ami szerintem nem túl meggyőző... ezzel az erővel, ha megvágom magam, az is "halott" vér már... a mensis vér is friss, nem pang ott bent napokig, hanem folyamatosan vérzik, mint egy seb (a méhnyálkahártya szakad le ugyebár).


Gyanítom, hogy abban a pillanatban nem volt jobb ötlete XD

2011. febr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Még kb. egy éve én is utána néztem, hogy hoygan lehetett gyerek... Ne kérdezd, hogy hol de azt olvastam, hogy Edqrdban még emberi testében volt anyag... és amióta vámpírrá változott, azóta benne van. Magyarul a második lefekvésnél már nem tudta volna megtermékenyíteni Bellát.. (legrosszabb esetben harmadik együtt létnél)

:)

2011. febr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

09:57

És az nem volt halott anyag?... juj.

Gondoljatok bele, száz éve ott kövesedett benne a...

Egy pici sperimum három napig él, vagy az is halhatatlan?... juj.

És mi lett volna, ha magához nyúl? Ellövi az egyetlen esélyt?

Bocs, megszaladt a fantáziám...

2011. febr. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Hát nemtom.. :D Viszont nem veheted kézpénznek amit abban a könyvben olvasol :DD

Hiszen ettől olyan érdekes, hogy nem valóságos. :)))

2011. febr. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Juhász Atesz válasza:
Gondoltatok már arra hogy olyankor jól k*ny*lja? :D Végül is attól még szűz marad :D
2011. dec. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!