Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit csinálnak ilyenkor a...

Mit csinálnak ilyenkor a twilight vámpírjai?

Figyelt kérdés
A forks-i suliba ugyebár kb háromszázan járnak, és ugye azoknak durván a fele lány. elkerülhetetlen tehát, hogy mindig meglegyen legalább egy lánynak. és mikor a new moon-ban Jasper megtámadta Bellát, az csak egy csepp vér volt, míg az jóval több vérrel jár. ok, hogy bella tampont használt emberként, de valószínű, hogy nem mindenki. és ilyenkor jasper nem akar megölni senkit?
2010. aug. 28. 12:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

stephenie meyer már nyilatkozott ezzel kapcsolatban ha jól emlékszem :)

valami olyasmi volt a lényeg, hogy ez nem ugyanolyan vér. habár a riporter kérdése inkább arra ment rá, hogy edward mit csinál ilyenkor bella közelében. de nem nagyon zavarja. természetesen érzi, de túl uriember ahoz, hogy beszéljen róla :D

2010. aug. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Be tudod linkelni magyarul az interjút?
2010. aug. 28. 12:21
 3/19 anonim ***** válasza:
beszarás XD...lehet,hogy olyankor alulról csapolja meg,nem?:D
2010. aug. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Azt a k... :D Feldobtad a napom! Szegény írónő... XDXDXD
2010. aug. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%

engem rohadtul nem érdekel,de kíváncsi lennék,hogy jutott

eszedbe

2010. aug. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok.


ezt találtam(csak angolul, remélem nem baj)

Several girls wanted to know if Edward would have a more difficult time being around Bella when she’s having her period. Answer: Yes, a little bit, but he would never say anything about it–much too much of a gentleman. And Bella would be way to embarrassed to ask. (It’s not the same as a cut, though. It’s sort of "dead" blood, if you get my meaning).


de az a lényege, hogy ez már halott vér és nem számít :)

meg egy másik oldalon olvastam, hogy még ennek is jó illata van számára, de sosem inná meg.(fujj most belegondoltam xD) olyan számára mint az embereknek a virágok. jó illata van, de ki enne virágot?! :D

2010. aug. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
nem tudok angolul, valaki lefordítaná? am köszi, hogy beírtad. :) és egy pihent pillanatomban találtam ki ezt az agymenést.
2010. aug. 28. 14:29
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

megint az első vagyok:

akkor lefordítom neked, habár nagyon nem tudok fogalmazni :S


rengeteg lány szerette volna tudni, hogy edwardnak nehezebb-e bella közelében lennie, amikor bella menstruál. válasz: igen, egy kicsit, de sosem hozná ezt szóba edward mert túlságosan is úriember. és bella túlságosan cikinek érezné megkérdzni. (de ez nem olyan mint egy vágás. ez egy úgymond halott vér, ha érted mire gondolok.)

2010. aug. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2010. aug. 28. 15:05
 10/19 anonim ***** válasza:
Ez már nekem is eszembe jutott. De amint belegondoltam mégsem érdekelt annyira :D Szerintem még egy éhező ámpír se inná azt meg, amúgy is nyakra mennek XD
2010. aug. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!