Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha majd Renesmee lefekszik...

Ha majd Renesmee lefekszik Jacob-bal, Edward tudni fog mindenről, amit együtt csinálnak?

Figyelt kérdés

Ez elég gáz...én nem akarnám tudni, hogy a lányom miket csinál a pasijával, meg szerintem senki se :D

Amúgy még csak az 500. oldalon tartok, szóval lécci, ne áruljatok el semmit! Köszönöm szépen :)


2010. jún. 8. 21:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

most jut eszembe..akkor azt is tudja, ahogy a testvérei, meg a szülei hogyan szexelnek...ez nagyon rossz lehet :S

de talán a lányánál a legrosszabb...

2010. jún. 8. 21:41
 2/11 anonim ***** válasza:
Már mé feküdne le Jacobbal? Miért tenné?
2010. jún. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel Edward ki tudja zárni a gondolatokat, hogy ne legyen egy kavalkád a feje és csak arra koncentrálni, akiből olvasni akar, így valószínűleg elkerüli ezt.

Ha meg nem, akkor majd Bella segít a lányának ebben;) /Azért nem írom részletesebben, mert nem tudom az ő képességénél jársz-e már, mert azt nem mondtad, melyik könyv 500.oldala/

2010. jún. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
breaking dawn, 500. oldal. nemsokára végzek vele.
2010. jún. 9. 11:54
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Háth,ez nem fog kiderülni a könyvből,hogy Jake meg Renesmee szexelnek -e :D éss ahogy az előttem szóló mondta,hogy Edward ki tudja zárni a gondolatokat a fejéből,ezt sztem elmondta talán a twilight-ban :)
2010. jún. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát de mért ne szexelnének? :D még jó hogy fognak, ha egyszer együtt vannak, mint mindenki más :D
2010. jún. 9. 13:49
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Elég morbid lenne ha egy pár éves kislány szexelne Jacob-al.egyenlőre....:))))

Am tényleg ki tudja zárni a gondolatokat.

2010. jún. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Ha akarja. De ez sztem inkább vicces, mint komoly kérdés :D.
2010. jún. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

hát, ha Jake pedofil, akkor Edward is az a maga 100valahány évével :)

egyébként ki jósolta azt meg, hogy Jakenek és Renesmeenek tényleg össze kell jönni?

2010. jún. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez nem jósolás. Ez benne van a könyvben.
2010. jún. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!