Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a kedvenc Harry Potter...

Paradicsom31 kérdése:

Mi a kedvenc Harry Potter fanficetek a merengőn?

Figyelt kérdés

Nekem jelenleg ez lett :) [link]


Írjátok meg ti is, és azt is, hogy miről szól :) kíváncsi vagyok, mik a legjobbak :) leginkább olyan érdekel, ami a háború után játszódik :) esetleg visszamennek a Roxfirtba stb.



2021. júl. 5. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Ha szó szerint vesszük, akkor a háború után játszódik:

[link]

A könyvek után hőseink éldegélnek, házasodnak, gyerekek születnek... majd egy szép nap a muglik tudomást szereznek a varázsvilágról, és megfogadják, hogy kiirtják az összes varázslót. És úgy is lesz. Harry hal meg utolsóként, de mivel ő a halál mestere, ezért visszamehet az időben, hogy helyrehozza a dolgokat. Egészen pontosan akkorra érkezik meg, amikor meghal az apja.

2021. júl. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha az Azkaban csődbe megy


Az a lényege, hogy az Azkabanból ki kell költöztetni mindenkit, 12 rab egy-egy felügyelőhöz kerül, a többit dementorcsókra ítélik. James Potter kérvényt ír, hogy Sirius Black legyen a 13. aki felügyelőt kaphat. Kap is egy fiatal lányt és így az ő történetüket írja le🥰

2021. júl. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A Nurmengard-trilógia


Nem írom le miről szól, mert konkrét 3 db Főnix rendje hosszúságú könyv. Lényegében bővíti az univerzumot, egy Voldemortnál messze erősebb ellenséggel (inkább ellenségekkel), a Halál ereklyéit középpontban tartva (leginkább a bodzapálcát)


Hogy őszinte legyek... ezt simán elfogadnám canonnak az elátkozott gyermek helyett. Az író abszolút átvette Rowling stílusát, közel tökéletes ez az alkotás, mindenképp olvasd el!


1. Harry Potter és a Negyedik Torony: [link]


2. Harry Potter és az Ezernevű: [link]


3. Harry Potter és a Smaragd Sigillus: [link]

2021. júl. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A Lily Evans naplója - Hajrá Potter! - Hajrá Potter - végső felvonássorozat. Nagyon szeretem, mindenkinek ajánlom, aki egy komolyabb hangvételű, viszonylag karakter -, és cselekményhű Lily/James sztorit keres.
2021. júl. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Unsent Letters

Szomorú, sokat sírtam rajta, a Harry Potterben elhunyt szereplők testvérei leveleket írnak, de az utolsó fejezet a szülők elvesztéséről szól.

SPOILER ALERT

Teddy szemszögén keresztül ,,A farkas és Nimfa"

2022. jan. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utánanézek :)
2022. jan. 4. 17:38

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!