Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvmolyok! Ti hány könyvet...

Könyvmolyok! Ti hány könyvet olvastok?

Figyelt kérdés
Kb. hány könyvet szoktatok olvasni egy év alatt? Esetleg tudjátok, hogy nagyjából hányat olvastatok életetekben? És ha igen, kérlek írjátok le hány évesek vagytok. Nem szoktatok félni, hogy nem lesz időtök minden könyvet elolvasni, amit szeretnétek?

2021. jún. 14. 11:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érted, hogy aki számom tartja, az csakis autista lehet? Érdekes meglátás, én mindent számom tartok, rajzfilmeket, amiket néztem, képregényeket, amiket olvastam, és nem vagyok a spektrumon.
2021. jún. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Már miért lenne az ember ettől autista? Azért tartom számon, mert gyakran írok véleményeket/kritikákat róluk. Mivel sokan tudják, hogy sokat olvasok, szeretnek tőlem tanácsot kérni (mit olvassanak, milyen könyvet vegyenek az apukájuknak/tesójuknak/nagyinak/stb.). Nyilván egyszerűbb, ha vissza tudok nézni, hogy mit olvastam, akár évekkel korábban is.
2021. jún. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
41%

Nem értem, hogy a #10-es miért van lepontozva, mikor teljesen igaza van.

Én sem tartom számon, hogy mennyit olvasok.

Annyit olvasok, amennyit az időm enged.

Nem akarok rekordot dönteni, csak egymás után olvasom azokat a könyveket, melyek szimpatikusak.

2021. jún. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

13-as nem azért lett lepontozva mert nem tartja számon, hanem azért, mert szerinte ez már valamilyen szintű elmebaj.

Én évekkel még a Moly létrejötte előtt elkezdtem írni egy kockás füzetbe, mit olvastam, és mik azok a címek, amiket a jövőben szeretnék. Csakis a szórakozásból olvasottakat, egyetlen kötelező sem volt a listán. (Ez anno 2002-ben kezdődhetett)

2021. jún. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
90%

13-as, én sem rekordot akarok dönteni. De egy bizonyos szám felett fejből nem tudod, miket olvastál és hogy miket szeretnél.

Másrészt pl. én olvasok olyan sorozatokat, amik folyamatban vannak. Lehet, hogy a következő mondjuk 2 év múlva jelenik meg. Addigra én 120+ könyvet el fogok olvasni. Simán lehet, hogy elfelejtem, hogy én várok az újra, de ha fel van írva, akkor simán eszembe jut, hogy hahó, itt lesz valami új.

2021. jún. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Átlagosan heti két könyvet igyekszem elolvasni, de a legtöbbször csak egyet sikerül, viszont ezt kompenzálni tudom azzal, hogy például ezen a héten már a negyedik könyvet olvasom.

Eléggé félek, hogy nem tudok mindent elolvasni, amit szeretnék, meg attól is, hogy egy érdekes könyv nem köt le.

2021. jún. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
20-30 könyvet olvasok el évente kényelmesen. A darabszám nagyban függ a könyvek hosszától, pl nyilván egy átlagos 300-400 oldalas könyvet fele annyi idő elolvasni mint egy 1000 oldal körüli könyvet. Tavaly pl 20 könyvet olvastam, több hosszabb, 900+, 1000+, őt, volt 1200-1500 oldalas olvasmányom is.
2022. jan. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Hello! Én 89 könyvet biztosan olvastam, és májusban leszek 12.
2022. febr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!