Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvmolyok! Ti hány könyvet...

Könyvmolyok! Ti hány könyvet olvastok?

Figyelt kérdés
Kb. hány könyvet szoktatok olvasni egy év alatt? Esetleg tudjátok, hogy nagyjából hányat olvastatok életetekben? És ha igen, kérlek írjátok le hány évesek vagytok. Nem szoktatok félni, hogy nem lesz időtök minden könyvet elolvasni, amit szeretnétek?

2021. jún. 14. 11:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

Hát egy webes könyvértékelő oldal szerint 327 könyvet értékeltem eddig, szóval szerintem nagyjából ennyit is olvastam el életemben. Azt tudom még, hogy ebben az évben eddig 33 könyvet olvastam végig, viszont ugye még a fél sem telt le az évnek. Szerintem a 327 könyvhöz még jönnek a kötelező olvasmányok is és a magyar fakultáción kötelezők is. Szóval szerintem a 350 összesen simán megvan. De még csak 18 éves vagyok, remélem lesz ez még tízszer ennyi is életem során. ;)


18/l

2021. jún. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Az utolsó kérdésre nem válaszoltam. Szoktam néha gondolni rá, hogy mivan, ha nem tudok minden jó könyvet elolvasni életem során, de azért igyekszem minél többet.
2021. jún. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Eddig 481 különböző könyvet olvastam, 100-150 könyvet olvasok évente, most 50 valahánynál tartok, de tanulás mellett kevesebb az időm.

Nem szoktam félni, csak sajnálom, hogy több könyvet rakok fel a várólistámra, mint amit eltudok olvasni.


Moly.hu-n lehet statisztikákat is nézni, onnét a pontos számok.


17L.

2021. jún. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olyan 40 körül évente


17/L

2021. jún. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én évente kábé 100-150-et olvasok, most is már a negyvenharmadiknál tartok. Összesen meg úgy 1200-at, én mondjuk nagyon sok ifjúsági regényt olvastam régebben, azokból meg akár kettő lement egy nap, csíkos pöttyös, delfin könyvek, az Animus ifjúsági könyvei, sok fantasyt a Delta Vision kiadótól. Most 35 vagyok, de 16-17 éves koromban is hetente legalább egy könyvet végigolvastam.
2021. jún. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Sosem számoltam, nem vezetem molyon, de annak idején akár 12 könyvet tudtam elolvasni egy nyár alatt, viszont hozzá kell tenni, hogy szemérzékenységgel küzdök :D Év közben is olvastam, de elég erős iskolákba jártam, ott elég lassan ment 1-1 könyv, mert kb. négyig órák voltak, aztán meg tanulni kellett. Most egyetemen meg iszonyat sokat kellett könyvekből tanulni, de azt nem számolom, most viszont megnéztem, összesen csak 28 könyvet olvastam így el az elmúlt 5 évben :( Ezek között van rövidebb-hosszabb mű is.
2021. jún. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, megvan kb. a 31 is, nem írtam hozzá Ransom Riggs könyveit :D
2021. jún. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Évente olyan 50-70-et. Összesen nem tudom, mert voltak "gyengébb" éveim, meg szerintem gyerekkoromban talán erősebb is. Ez az 50-70 az utóbbi 6 éveben állt be.

29 éves vagyok amúgy, de nem félek. Minden jó kaját sem fogok enni életemben, meg minden jó zenét sem fogok hallani, mert gyorsabban termelődnek, mint ahogy én haladni tudok.

2021. jún. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Olyan 80-100 könyvet olvasok évente, változó ütemben, év végén mindig többet szoktam, idén olyan 25-nél járok. A moly.hu-val szoktam számon tartani. Amúgy nem aggódom hogy elvesz időt az életemből, inkább amiatt aggódom hogy nem tudok rá elég időt szakítani.


17/L

2021. jún. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
16%

Hossztól és szabadidőtől függően 3-4 nap és 1 hónap között olvasok ki (szórakozásból, nem munka miatt) egy könyvet.


Életemben nem gondoltam arra, hogy számontartsam, hogy konkrétan hányat olvastam el az évben vagy életemben. Az szerintem nagyfokú autizmusra vagy egyéb sérülésre vall.

2021. jún. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!