Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kit tartotok könyvmolynak?

Kit tartotok könyvmolynak?

Figyelt kérdés
Persze, aki sokat olvas, de azon belül mikor mondjátok azt, hogy valaki könyvmoly (pl van konkrét műfaj, amire azt mondjátok, hogy hiába olvas abból sokat, nem könyvmoly)?

2021. máj. 31. 23:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Aki sokat olvas, de ezt nem veszi dicsőségnek, nem írkál itt kommentben, nem molyozik, nem rakja ki a facere, tehát nem büszkélkedik azzal, hogy ő elolvasott egy vagy több könyvet.
2021. máj. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%

Én azt tartom könyvmolynak, akinek hat lába van és két pár szárnya.

Valószínűleg a teleportáló gépük kipróbálásakor belerepült egy moly a szerkezetbe és összeolvasztotta a dns-üket. Ezután az adott személy elkezdett átalakulni és megkívánta a papírt.

2021. jún. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
2 - és most ezután a kommented után máris jobban érzed magad és végre úgy indulhat a napod, hogy tettél valamit, amitől értékes vagy és nem is baj már, hogy a kutya se akar veled szóba állni... :)
2021. jún. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%

Amúgy még hozzátéve az elsőhöz, szerintem a csak az ifjúsági regényeket olvasók nem mindig molyok, max akkor, ha mást is olvas.


Nagyon sok Leiner Laura meg Harry Potter rajongó mondja magát könyvfalónak. Én is abban a korszakomban elolvastam rengeteg ifjúságit, aranyeső, bezzegaz én időmben, szavak nélkül,stb, mégsem hívtam magam könyvmolynak, mert ezek a könyvek le vannak egyszerűsítve, nem olyan, mimt elolvasni egy komolyabb regényt, inkább olyan, hpgy megszeressék a gyerekek az olvasást.

2021. jún. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Először is nekem a könymoly nem negatív szó. Nekem leginkább azok jutnak eszembe, akik rengeteg fantasy regényt olvasnak. Én például rengeteget olvasok, de szinte kizárólag politológia és történelem témában, így a saját értelmezésem szerint én nem vagyok könyvmoly. :D De akik rengeteg fantasyt olvasnak, azokat annak tartom. Nyilván nem ezt jelenti a könyvmoly, de az “én világomban” ez a könyvmoly.
2021. jún. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
10%
3. Te akkor kutya sem vagy? Érdekes, hogy senki sem áll szóba velem, de te megszólítasz.
2021. jún. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
könyvmoly aki egész nap egy szobában rohad ahelyett hogy elmenne haverokkal sportolni, kirándulni, élni; azt tekinti az élete legnagyobb eredményének, hogy hatodszorra olvassa ki a Szjg-t; lenéz mindenki mást akinek olvasás helyett más hobbija van.
2021. jún. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

A testvérem könyvmoly, a büdös életben nem olvasta a Szent Johanna Gimit, komolyabb íróktól olvas, a krimit szereti, de


1. Megvan az élete, kirándul, eljár otthonról


2. A családjával törődik


3. Senkit sem néz le, mert nem olvas.


Szerintem pont, hogy nem az a könyvmoly, aki szjg-t olvas és lenéz másokat, hogy nem olvasnak, azol csak játszák az agyukat.

2021. jún. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
21%

#8 én a saját értelmezésemet írtam le.


A leírásodból ítélve pedig a testvéred nem könyvmoly, hanem normális ember, aki szeret olvasni.

2021. jún. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
Szeretném jelezni a lepontozóknak, hogy a kérdező azt kérdezi, hogy mi kit tartunk könyvmolynak, nem az általános definíciót kérdezte. Minden válasz (a második nem) totál rendben van, mert saját értelmezéseket írtak le.
2021. jún. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!