Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mondanátok olyan könyvet, ami...

Mondanátok olyan könyvet, ami E/1 személyben van?

Figyelt kérdés
Horror ne legyen! Lehet kicsit szerelmesebb is, de legyen benne vicces rész is. Pl mielőtt megismertelek, Percy jackson stb.

#könyv #No horror
2021. márc. 1. 00:05
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Szinte minden modern tinikönyv E/1 jelen időben van, én kapásból nem tudok olyan YA könyvet mondani, ami E/3-ban van
2021. márc. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, de valami konkrétat tudnátok mondani? Ami nektek nagyon tetszett
2021. márc. 1. 11:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Kerstin Gier: Időtlen szerelem-trilógia

Eszméletlen jó, én imádtam. Eleinte kicsit féltem, hogy tele lesz romantikus résszel, de igazából nem is azon volt a hangsúly.


Rachel Hawkins: Hex Hall (nem emlékszem, hogy ez trilógia-e, vagy két rész plusz egy spin-off)

Az első részt olvastam, és a második felét. Nem azért hagytam abba, mert nem tetszett, hanem mert nem tudtam beszerezni könyvben. De a története nagyon jó volt! Sajátos a hangulata, nem is olyan hosszú, tökre megfogott.


Mona Award: Antilányregény

Kicsit komolyabb, mint az előzőek. Egy délután alatt végigolvastam. A hangulatát még most is vissza tudom idézni. Ez tipikusan az a könyv, amit többször kézbe lehet venni.


Alyson Noël: Lúzerek és bálkirálynők

A hangulata ennek is valami oltári! Ezt is többször el fogom olvasni az biztos.


Darren Shan: Vámpírkönyvek

Ez egy jó hosszú könyvsorozat, de tinikorom legjobb könyve! Imádom! Ahogy a cím is mutatja vámpíros, de nem olyan hosszúak a könyvek. Bár hosszabbak lennének! A csavarok valami csodálatosak!


Hirtelen ennyi.

Olvasgasd a tartalmukat, nekem nagyon tetszettek, remélem, neked is hasonlóan jó élményt nyújtanak majd : )

2021. márc. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!!! El fogom olvasni őket!
2021. márc. 1. 13:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha tetszettek, vagy ha nem, nyugodtan írd meg a véleményed, kíváncsi vagyok : )
2021. márc. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké
2021. márc. 1. 14:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Leiner Laura könyvei
2021. márc. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!