Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olyan romantikus könyvet...

Olyan romantikus könyvet keresek amiben egy kamasz fiú meséli el a történetet, első szám első személyben. Mondanátok ilyeneket?

Figyelt kérdés
A történet lehet kalandos, fantasy, de ha nincs benne semmi fantasy, csak az egy átlagos gyerek átlagos napjai akkor is jöhet! :)
2014. szept. 23. 21:05
1 2
 1/13 anonim válasza:
Hat ha nagyon akarod ott van a beautiful creatures...sztem jo én is azt olvasom mar két részt kipörgettem ;) ajánlani tudom csak :)
2014. szept. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi, mindegyiket a fiú meséli el?
2014. szept. 23. 21:37
 3/13 cathilina ***** válasza:
Hát figyelj, ott van a Beautiful creatures meg a Vérbe öltözött Anna, de mind a kettőt nők írták, és ez meg is látszik rajtuk.
2014. szept. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Veszedelmes sorscsapás a fiú szemszögéből írja le de ha érdekel a lány szempontjából is elolvashatod :)
2014. szept. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Adrian mole titkos naplója?regu sztori.romantika meg bénázás is van benne...
2014. szept. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Vérbe öltözött Annát olvastam már, nagyon tetszett, de a vége...jobb lett volna ha visszajön Cassal...

A Beautiful creatures már a várólistán van. :)

Utolsó válaszoló: Miféle bénázások vannak benne? Hogy érted?

2014. szept. 25. 13:09
 7/13 anonim ***** válasza:

Stephen Chbosky-Egy különc srác feljegyzései

még nem olvastam ki, így nem tudok róla véleményt mondani, de kamasz fiú meséli el, tudtommal romantikus és nagyon jó kritikák érkeztek rá. ja és az író is férfi, tehát nem a levegőbe beszél.

2014. szept. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ha tudtok még akkor jöhet! :)
2014. szept. 27. 10:05
 9/13 anonim ***** válasza:
Bénázás alatt azt értem hogy szerelmes valakibe s semmit nem tesz a lányért.de csak egyet olvastam de nekem tetszett...majd ekonyvben elolvasom...
2014. szept. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi, majd utána nézek :)
2014. szept. 27. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!