Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvmolyok, ti mi szerint,...

Könyvmolyok, ti mi szerint, hogyan jelölitek be egy könyvben a részt ami tetszik?

Figyelt kérdés
Láttam több olvasónál is, hogy ilyen kis ragadós, színes cetlivel bejelöli azt a részt ami tetszik/tanulságos neki. És, hogy így színek szerint el van osztva nekik, hogy melyik szint milyen résznél jelöli meg. Hogyan kategorizáljátok? Én is szeretem, de nemtudom, hogy vágjak bele.

2021. jan. 30. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Én ebben nem vagyok következetes, teljesen random cetliket teszek bele :)
2021. jan. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Saját (fizikai) könyvnél szoktam nyomni a lap élére egy kis fekete pontot abba a sorba, ahol az adott rész van. Tulajdonképp csak a könyv gerincével átellenes felén van pár pont és minden pont vastagsága akkora mint egy lap vastagsága. (De mivel feketék a fehér lapon, látszanak)


Régen cetliket használtam én is, de vagy kiestek, vagy becsúsztak a könyv belsejébe.


De inkább e-book-ot olvasok, abban meg negyságrendekkel könyebb jelölni az ilesmit. :)

2021. jan. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csúfítom el semmivel a könyvet.
2021. febr. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én annyira nem szoktam jelölgetni, mert azt az adott oldalt egymagában nem fogom elolvasni. Meg, ha egy könyvben egykét rész van, ami kifejezetten tetszik, azt meg tudom jegyezni, hol találom, ha pedig több rész van, ami tetszik, az egész könyvet újra elolvasom párszor.
2021. febr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ki szoktam jegyzetelni magamnak.

🙂

S így ennél fogva nap mint nap a kezem ügyébe kerülhet anélkül, hogy fel kéne lapoznom újra a könyvet.


Szép estét!

2021. febr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ. Hasznos válaszokat kaptam 😊
2021. febr. 6. 13:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!